2016 Terazi Burcu Yorumları

fal-ad1

terazi2Merhaba sevgili Astro-takipçiler,

Yeni yılınızı kutlarım. 2016 Terazi Burcu yorumları için sadece kendi burcunuzu değil, yükselen burcunuzu da okumanızı talep edeceğim. Yükselen burcunuz, öz güneş burcunuzdan daha etkili olacaktır.

Sevgili Terazi, Venüs yönetiminde olan bir burca mensupsun. Boğa burcu ile ortak yöneticilikte bir gezegene sahipsiniz. Topluma açılan ilk adımsınız. İkili ilişkilerin üstadı olduğunuz bir burca sahip olduğunuzu söylemeliyim. Sizle hayatın dengesini sağlıyoruz. Birey ile toplum arasındaki ince çizgiyi görebiliyoruz.

2016 yılı siz Terazi’ler için olumlu açılar ile geliyor. 2015 yılındaki sıkıntılarınız, özellikle Satürn’ün hâkim olduğu Akrep burcu ile siz Terazi’lerin kazançlar, hak edişler ve güvenceler evinizi sınamaktaydı. Maddi ve parasal açılardan olumsuzluk ve sıkıntılarla başa çıkmak durumundaydınız fakat 2016 yılı dâhilinde Satürn’ün Yay’a geçiş yapması ile artık kazançlar ve maddi güvenceler evinizdeki sıkıntılar ya da engellerin önü kalktı diyebiliriz. Özellikle bu konularda yaşadığınız sıkıntılar ile güçlendiğiniz için artık karşılaşacağınız her türlü sıkıntı ve zorlukla mücadele etme hususunda ustalaştınız diyebiliriz.

Artık iletişimdeki engelleri kaldırma zamanını yaşayacaksınız. Diğer yandan Jüpiter, bolluk ve bereket gezegenimiz Başak burcunda seyrine Eylül ayına kadar devam edecek. Başak siz Terazilerin ve yükselen burcu terazi olan bireylerin 12. Evinizdedir. Meditatif etkiler evi, ruhsal arınma ve şifalanma etkileridir. Biraz daha seyirci koltuğunda oturmak ve yaşamı idame ettirmeden evvel neler yapabileceğinizi tayin edebileceğiniz güçlü enerjileri verecektir.

Gelin tarihlerle 2016 yılını siz Terazi burçları için inceleyelim;

2016 Terazi Burcu Aşk Hayatı

2015 yılı itibari ile Terazi Burcu bireylerin aşk ve ilişkiler hayatında çıkarcı insanlarla yüzleşmesi, maddi kayıplar üzerinde etki aldığı bir yıl oldu. Fakat artık Aşk anlamında terazi3kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir yılı selamlıyor olacaksınız. Yakın çevrenizi düzenleyeceksiniz. Size dost görünen fakat size iyi gelmeyen kişileri hayatınızdan uzaklaştıracağınız gibi bu yıl dahilinde gerçek dostlukları, duyguları ve arkadaşlıkları paylaşacağınız kişilerle vakit geçireceksiniz.

Jüpiter’in 2016 yılı Eylül Ay’ı itibari ile sizin burcunuza geçiş yapması, kişisel ve fiziki özellikleriniz hususunda kendinizle ilgileneceğiniz zamanları aralıyor olacak. Bu durum da istediğiniz ve beklenilen ilgiye kavuşacağınız anlamlarını taşıyacaktır.

2016 Terazi burcu Kariyer Hayatı

Satürn Yay’da 3. Ev temalarında disipline bir zaman dilimi sizleri bekliyor. Üçüncü eviniz iletişim evinizdir. Yakın çevreniz, kuzenler ve akrabalar evidir. İletişim ve haberleşmedir. Kısa seyahatleri de gösterecektir. Yakın akrabalarınız, göbek bağı ile bağlı olduğunuz kişiler, komşuluklarınız gibi konuları ön planda hissedecek ve taşıyacaksınız. Öte yandan dedikodu, hırsızlık, dilbazlık gibi iletişim odaklı sıkıntı ve sorunlara açık bir zamanı selamladığınızı unutmamalıyız.

Diğer yandan mal varlığı ile ilişkili olan Jüpiter, İslami Astrolojide de el-Rezzak, rızık, bolluk bereket ve müşteri isimlerini alan bir gezegen olduğunu bilmeliyiz. Jüpiter’in yıl boyunca konumu Başak’ta olacak. 9 Eylül 2016 yılı sonrası ise Terazi burcuna geçiş yapacak.

Siz Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olan bireyler için Başak eviniz 12. Evdedir ve temaları şifalanmak, ruhsal arınmakla ilgilidir. Ölüm ötesi yaşam olarak nitelendirmeliyiz. Hayata 1. Ev ile başlar ve 12. Ev ile sonlandırırız. Yani bu evde sonsuzluğun ve duruma adapte olmanın tılsımı vardır. 8.ev ve 4. Evdeki ölüm odaklı bakılmaması ve sınırların genişlemesi olarak bakılması gereklidir. 12. Ev ile şifalanmak, seyirci koltuğuna oturmak, arka planda neler olduğunu gözlemlemek ile ilgili konuları taşıyacağınız bir dönem olacaktır diyebiliriz.

2016 Terazi Burcu Sağlık Durumu

Jüpiter 9 Eylül 2016 tarihine kadar Başak burcunda seyir edeceği için sağlık problemleri terazi1hususunda şifalanacağınız bir yıl olacak. Özellikle önceden bakımına başladığınız rahatsızlıklarınız varsa artık şifalanma geliyor. Uzun zamandır kullandığınız ilaçların artık uzaklaştıracağınız ve kendinizi sağlıklı ve güçlü hissedeceğiniz bir yıl olacak.

Eylül Ayı itibari ile Jüpiter’in Terazi burcuna geçişi ile estetik operasyonlar ve cerrahi müdahaleler için de uygun zamanları kazanacağınızı söylemek isterim.

En başta sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgilerimle…

fal-ad1
Kenan Şahin

Kenan Şahin

Son beş yıldır astroloji ile dolu dolu ve içli dışlı olan binnazabla.com astroloji yorumcusu Kenan Şahin, takipçileri ile soru, cevap şeklinde ve genel öngörüler üzerine yıldızların dilini anlatmak için buradadır. "Yaşamın şifreleri mikro kozmosta iken makro kozmosun dilini deşifre etmemiz gereklidir. Bu şifreleri sizlerle paylaşmak tüm heyecanımla buradayım." diyen yorumcumuz astroloji yazıları ile sizlerle.

1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.