2016 Koç Burcu Yorumları

fal-ad1

kocburcu20162Merhaba sevgili Astro-takipçiler,

Yeni yılınızı şimdiden kutlarım. 2016 Koç Burcu yorumları için sadece kendi burcunuzu değil, yükselen burcunuzu da okumanızı talep edeceğim. Yükselen burcunuz, öz güneş burcunuzdan daha etkili olacaktır. Acı tatlı 2015 yılını geride bıraktık. Siz Koç burçlarını 2015 yılı bir hayli zorladı. Özellikle kısıtlılık gezegeni Satürn, sizin yönetici gezegeniniz ile ortak bir burç yöneticisinde transitine devam etti. Mars gezegeni Akrep ve Koç burçlarını yönetmektedir. Ve Satürn gezegeni 2015 seyrinde akrepte olduğu için siz Koç’ları da etki altında bıraktı. Ancak durum 2016 Koç Burcu yorumları için farklı olacak.

Değişmek zorundaydınız. Elde ettiklerinizi geride bırakmak ve yeni hak edişler için risk almak, girişim ve atılımda bulunmak için zorlandınız. 2016 Koç burcu yorumları için şunu söyleyebilirim ki kaybettiklerinizi geri kazanacağınız ve ağır adımlarla ilerleyeceğiniz verimli bir yıl sizleri bekliyor.

Gelin tarihlerle 2016 yılını siz Koç burçları için inceleyelim;

2016 Koç Burcu Aşk Hayatı

Satürn’ün yay transiti inançlarınız ve hedeflediğiniz süreçlere erişebilmek için koruduğunuz umutlarınızı ön plana taşıyacaktır. 2016 Koç burcu Aşk Hayatı için kocburcu2016sorumluluklarınızın artışı ve ilişkilerinizde emek harcamak, ileriyi düşünerek adımlar atmanızda önem kazandığınız bir yıldır. 9 Eylül 2016 yılından sonra Jüpiter’in karşıt burcunuz Terazi’ye geçişi siz 2016 Koç burcu Aşk Hayatınız için evlilik, ortaklık ve açık düşmanlar evinizde büyümeye vesile olacaktır. 2016 Koç burcu Aşk Hayatında Bekâr Koçların evleneceği ve evli koçların ailesinin büyüyeceği bir zamanı taşıyor olacağız.

2 Mayıs – 22 Mayıs 2016 tarihi arası Merkür Koç burcunda gerileyecek. Bu tarihler arasında eski sevgililerinizin geri dönüşü yaşanabilir. Geçmişe dair özlemler artabilir ve vicdani problemlerinizi geçmiş adına çözmek için ideal zamanı kazanabilirsiniz.

2016 Koç burcu Kariyer Hayatı

Satürn Yay’da 9. Evinizde transitine devam edeceği için yurt dışı ve yabancı kaynaklar ile ilgili yaptırımlara tabi olabilirsiniz. Yabancı sermaye ve yabancı kaynaklara dayalı kariyeriniz söz konusu ise bu konuda zorluk ve sıkıntılar ile yılın ilk yarısı başa çıkmak durumundasınız. Girişimler ve atılımlar için 2016 Koç burcu kariyer hayatı ideal bir yol çizmenizi sağlayacak. Şöyle ki sıkıntı ve engeller ile karşılaşmanız, o konular üzerinde ilerleyiş göstereceğiniz anlamı taşıyor.

Diğer yandan 2016 Koç burcu kariyer hayatı konusunda, mal varlığı ile ilişkili olan Jüpiter, Başak burcunda siz Koç burçları için 6. Evinizde büyümeye neden olacaktır. 9 Eylül 2016 yılına kadar Jüpiter’in başak burcu seyri Koç burcu kariyer hayatınızda günlük rutin işlerinizde büyüme ve daha fazla sorumluluk alma imkânını sizlere kazandıracaktır.

2016 Koç burcu kariyer hayatı, 6 -26 Ocak 2016 tarihleri arasında Merkür Kova burcunda gerilemeye başlayacak ve Oğlak burcunda Retro hareketine devam edecek. Siz Koç burçları için Kova 11. Evinizde, Oğlak 10. evinizde olacağı için sosyal arkadaşlıklar gruplar ve patronunuzun kazançları üzerinde geçmişe dair sıkıntı ve sorunlar varsa bunlar çözümlenebilir, borçlar varsa ödeme seçeneklerinin kolaylılığı sosyal çevrenizden ve patronunuz tarafından gerçekleşebilir. Alacaklar varsa bunları alabileceğiniz uygun bir dönem olacaktır.

2016 Koç Burcu Sağlık Durumu

Jüpiter 9 Eylül 2016 tarihine kadar Koç burçlarının 6. Ev hastalık şifa aksını tetikleyecektir. Özellikle sindiriminize dikkat etmeniz, bol lifli gıdalar tüketmeniz bağırsaklar için kocburcu20161önemlidir. Tembel bağırsaklar ve sindirimde zorluklar yaşanmaması adına spor, egzersiz, karın kasları çalışmaları, yürüyüş bol su ve lifli gıdalar sağlığınızı koruyacaktır.

Endişe ve kaygılarınız gerekçesi ile sıkıntı ve stresten uzak durmanız gereken dönem yılın ilk yarısıdır. Yılın ikinci yarısı ve son çeyreği ise büyük yükün üstünüzden kalktığı ve hayatınıza birey olarak değil eş ve partner sahibi olarak ilerleyeceğiniz için stres bedeninizden uzaklaşacaktır. Sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgilerimle…

fal-ad1
Kenan Şahin

Kenan Şahin

Son beş yıldır astroloji ile dolu dolu ve içli dışlı olan binnazabla.com astroloji yorumcusu Kenan Şahin, takipçileri ile soru, cevap şeklinde ve genel öngörüler üzerine yıldızların dilini anlatmak için buradadır. "Yaşamın şifreleri mikro kozmosta iken makro kozmosun dilini deşifre etmemiz gereklidir. Bu şifreleri sizlerle paylaşmak tüm heyecanımla buradayım." diyen yorumcumuz astroloji yazıları ile sizlerle.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.