2016 Boğa Burcu Yorumları

fal-ad1

bogaburcu3Merhaba sevgili Astro-takipçiler,

Yeni yılınızı kutlarım. 2016 Boğa Burcu yorumları için sadece kendi burcunuzu değil, yükselen burcunuzu da okumanızı talep edeceğim. Yükselen burcunuz, öz güneş burcunuzdan daha etkili olacaktır. Satürn hepimizi zorladığı gibi sizi de sınadı. 2015 yılı Satürn’ün Akrep transiti siz Boğa Burcu bireylerin karşıt evine yerleşti. Özellikle yükselen boğalar için 7. Ev konuları, evlilik ve ortaklıklar ve açık düşmanlar eviniz üzerinde sizleri sınadı. 2016 Boğa Burcu yorumları için 7. Evimizi şöyle düşünelim. Bireyden topluma açılan ilk kapı ve ilk adım gibi. İşte Bireysellikten, kendinizden dışarı attığınız ilk adımları sınadı Satürn. Akrep etkisi ile ikili ilişkilerimizde sınandık. Toplumda nerelerde olduğumuzu, nasıl bir konumda olduğumuzu deneyimledik.

Değişmek zorundaydınız. İkili ilişkiler hususunda sınandınız. Birliktelikleriniz, ortaklıklarınız ve açık düşmanlar eviniz konularında disipline bir yaşam tarzı için zorlandınız. Fakat 2016 yılı daha rahat bir yıl olacak Boğa Burcu bireyler için.

Gelin tarihlerle 2016 yılını siz Boğa burçları için inceleyelim;

2016 Boğa Burcu Aşk Hayatı

Anne ve Babalık ile taçlandırılmış Boğa’lar için çocukları ile ilgilenmeleri onların büyüme ve gelişmeleri, eğitim ve öğrenimleri ile ilgili sorumluluklarında artış olacağı bir zaman. bogaburcu2Eğer henüz çocuk sahibi olmamış evli çiftseniz, bu yıl Jüpiter etkisi ile taçlandırılabilirsiniz. Eğer bekârsanız ve henüz evlilik sizin için erkense, hobi ve ilgi alanları hanenizde yükselişi karşılayacaksınız demektir.

2 Mayıs – 22 Mayıs 2016 tarihi arası Merkür Koç burcunda gerileyecek ve Boğa Burcunda gerilemesine devam edecek. Bu tarihler arasında eski sevgililerinizin geri dönüşü yaşanabilir. Geçmişe dair özlemler artabilir ve vicdani problemlerinizi geçmiş adına çözmek için ideal zamanı kazanabilirsiniz.

2016 Boğa Burcu Kariyer Hayatı

Satürn Yay’da 8. Ev temalarında disipline bir zaman dilimi sizleri bekliyor. Özellikle kariyer yaşamınızda ortak kazançlarınız, eşinizin kazançları, ortaklıklardan kazandığınız maddi manevi hak edişler ve güvenceler konusunda sağlamlaşan ve güçlenen bir yıl siz Boğa Burcu bireyleri beklemektedir.

Diğer yandan mal varlığı ile ilişkili olan Jüpiter, İslami Astrolojide de el-Rezzak, rızık, bolluk bereket ve müşteri isimlerini alan bir gezegen olduğunu bilmeliyiz. Jüpiter’in yıl boyunca konumu Başak’ta olacak. 9 Eylül 2016 yılı sonrası ise Terazi burcuna geçiş yapacak.

Jüpiter ise Başak seyri ile siz Boğa’ların 5.evinde konumlanıyor. Toprak elementi ile Güneşinize ya da yükseleninize üçgen açı yapan Başak Jüpiter 5.ev konularında büyüme, sınırları aşma, keşfetme gibi temaları vurguluyor.

6 -26 Ocak 2016 tarihleri arasında Merkür Kova burcunda gerilemeye başlayacak ve Oğlak burcunda Retro hareketine devam edecek. Siz Boğa Burcu bireyler için Kova 10. Evinizde, Oğlak 9. evinizde olacağı için kariyer ve kariyere giden hedefleriniz, yurt dışı ve yabancı kaynaklar ile ilgili konularda geçmişe dair yarıda kalan ve tamamlanmayan sıkıntılı süreçlerin nihayetleneceği bir dönem olacak ve Boğa burçlarını sevindirecektir.

2016 Boğa Burcu Sağlık Durumu

Jüpiter 9 Eylül 2016 tarihine kadar Başak burcunda seyir edeceği için sağlık problemleri bogaburcu2yaşamayacağınızı söylemek isterim. Daha çok çocuklar ve sorumluluklarınızın rahatsızlıkları ile ilgilenebilirsiniz. Jüpiter Eylül ayından sonra Terazi Burcuna geçiş yapınca Siz Boğa’ların 6.ev hastalık aksında seyrine devam edece. Burada böbrek rahatsızlıkları ve omurga, iskelet sistemi ile ilgili problemler belirebilir.

Şimdiden dik oturmaya, duruş pozisyonunuza dikkat etmeye ve bol sıvı tüketmeye, böbreklerinizi sağlıklı çalıştırmaya başlamalısınız.

Sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgilerimle…

fal-ad1
Kenan Şahin

Kenan Şahin

Son beş yıldır astroloji ile dolu dolu ve içli dışlı olan binnazabla.com astroloji yorumcusu Kenan Şahin, takipçileri ile soru, cevap şeklinde ve genel öngörüler üzerine yıldızların dilini anlatmak için buradadır. "Yaşamın şifreleri mikro kozmosta iken makro kozmosun dilini deşifre etmemiz gereklidir. Bu şifreleri sizlerle paylaşmak tüm heyecanımla buradayım." diyen yorumcumuz astroloji yazıları ile sizlerle.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.