2016 Başak Burcu Yorumları

fal-ad1

basak3Merhaba sevgili Astro-takipçiler,

Yeni yılınızı kutlarım. 2016 Başak Burcu yorumları için sadece kendi burcunuzu değil, yükselen burcunuzu da okumanızı talep edeceğim. Yükselen burcunuz, öz güneş burcunuzdan daha etkili olacaktır.

Sevgili Başak, Merkür yönetiminde olan bir burca mensupsun. İkizler ile ortak bir yönetici gezegeni paylaşıyorsunuz. Hayatın dişil yönü ise sende. Çalışkanlık, üretkenlik, verimli olmak, bereket, doğurganlık ve hizmet konuları siz Başak burçları ve yükselen Başak konularında.

2016 yılı dâhilinde yönetici gezegeninizin dört adet gerileme dönemi gerçekleşecek. Bu dönemleri takip etmenizi diliyorum. Sizler için önemli olan bu tarihleri dikkate almanızı dileyeceğim. Sabırlı çalışkan ve üretken olan siz Başaklar için Merkür Retroları yine sizin gibi toprak gruplarında gerçekleşiyor. Maddiyat ve otorite ile ilgili kariyer ile ilgili konuların tekrarlanacağı önemli bir yılı selamlayacağız.

2015 yılı siz Başaklar için zorlu geçti. Zorlu konular özellikle Satürn’ün akrep etkisinden kaynaklandı. Akrep sizlerin 3. Evinizde. İletişimde, kardeşler ve yakın çevre ile ilgili konularda sınandığınız bir zaman dilimini geride bıraktık. 2016 yılı dâhilinde Satürn’ün Yay burcuna geçişi ile aile ve kök eviniz konularında sınanacağınız bir dönem başlıyor.

Jüpiter ise Eylül ayına kadar sizin burcunuzda Başak’ta seyrine devam edecektir. Sadece yükseleniniz başak olmayabilir. Her burç doğum haritamızda bir eve yerleşir. Jüpiter başak konumu ile başak burcunun yerleştiği evimizdeki konuları büyütüp genişletecektir. İslami Astroloji ’de el-rızık, müşteri isimleri alan Jüpiter’in bolluk, rızk, bereket kavramlarını ön plana çıkartmalıyız. Siz Başak’lar için bu konuların önemi artıyor. Kendi kişisel becerilerinizin artacağı ve sorumluluk bilincinde güçleneceğiniz bir yılı selamlıyorsunuz.

Gelin tarihlerle 2016 yılını siz Başak burçları için inceleyelim;

2016 Başak Burcu Aşk Hayatı

2015 yılı itibari ile Başak Burcu bireylerin yakın çevresi, arkadaşlık ve dostlukları ile basak2kardeşleri ile ilişkilerinde sıkıntı ve sorunları vardı. Bu dönem artık bu sorumluluk yükü kalktı diyebiliriz. Özellikle aile ve yuva haneniz, kökleriniz ile ilgili sorumlulukları üstleneceğiniz zamanlardayız Başak’lar.

Jüpiter’in Eylül ayına kadar sizin burcunuzda olması özellikle yükselen burcu Başak olan bireyler için önem ihtiva ediyor. Kişisel yetenekleriniz, bakımınız ve kendinize gösterdiğiniz ilgi ve beklenilen ilginin karşılığını bu yıl dâhilinde bulacağınızı söylemek isterim.

2016 Başak burcu Kariyer Hayatı

Satürn Yay’da 4. Ev temalarında disipline bir zaman dilimi sizleri bekliyor. 4. Ev temaları aile, kökleriniz, yuva haneniz, depolandığınız alan, kendi güçleriniz, hayatınızın kontrol gücü, kök ve yeniden yapılanma, temelli değişim, bitirişler ve ölüm temaları ile ilgilidir.

Diğer yandan mal varlığı ile ilişkili olan Jüpiter, İslami Astrolojide de el-Rezzak, rızık, bolluk bereket ve müşteri isimlerini alan bir gezegen olduğunu bilmeliyiz. Jüpiter’in yıl boyunca konumu Başak’ta olacak. 9 Eylül 2016 yılı sonrası ise Terazi burcuna geçiş yapacak.

Siz Başak burcu ve yükselen burcu Başak olan bireyler için Başak eviniz 1. Ev sizlerin yükselen burcudur. Biz doğduğumuz zaman ufukta yükselen burç demektir. Yani yücelimde olan her tür konu bu burç ve 1. Ev’de saklıdır. Kendi kimliğimiz, maskemiz, dıştan bize bakan kişinin bizde gördükleri, kişisel becerilerimiz, yeteneklerimiz 1. Ev temalarıdır. Bu konulardaki vurguları ön planda yaşayacağınız bir süreci karşılayacaksınız.

2016 Başak Burcu Sağlık Durumu

Jüpiter 9 Eylül 2016 tarihine kadar Başak burcunda seyir edeceği için sağlık problemleri basak1hususunda dikkatli olmanız diliyorum. Kilo almak ve vücut sıvıları hususunda şişkinlikleriniz olması olağan. Özellikle Başak burçları bağırsakları ve sindirimi yönettiği için hazımsızlık problemleri yaşamamanız adına bol sıvı tüketmeniz ve lifli gıdalar üzerine beslenmenizi kontrol etmeniz bu yıl için önemlidir.

Sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgilerimle…

fal-ad1
Kenan Şahin

Kenan Şahin

Son beş yıldır astroloji ile dolu dolu ve içli dışlı olan binnazabla.com astroloji yorumcusu Kenan Şahin, takipçileri ile soru, cevap şeklinde ve genel öngörüler üzerine yıldızların dilini anlatmak için buradadır. "Yaşamın şifreleri mikro kozmosta iken makro kozmosun dilini deşifre etmemiz gereklidir. Bu şifreleri sizlerle paylaşmak tüm heyecanımla buradayım." diyen yorumcumuz astroloji yazıları ile sizlerle.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.