2016 Balık Burcu Yorumları

fal-ad1

balik3Sevgili Balık,

Jüpiter yönetiminde sınırları aşmak, keşfetmek isteyen, bilgiye karşı cömert yaklaşımı olan ve din, felsefe gibi konularda başı çeken ve göğüsleyen bir burca mensupsunuz. Jüpiter sizin yönetici gezegeniniz olduğu için Jüpiter’i anlamak, tanımak en baş önceliğiniz olmalıdır. 2016 Balık Burcu Yorumları öncesi yönetici gezegeniniz Satürn’ü tanıyalım.

Güneş sistemimizde 9 gezegene sahibiz: Sırası ile Merkür, Venüs, Dünya, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüton. Siz Jüpiteryen burca mensuplar için yersel gezegenlerden çıktığımızı söylemeliyiz. Yeri olan, tabanı olan değil, Gaz devi olan bir gezegen tarafından yönetilmektesiniz. Diğer yandan Gezegenlerin en büyüğüdür Jüpiter. Sınırları aşmak, genişlemek ve büyümek istekliliği katar hepimize. Jüpiter’in kendi uyduları ve kendi çekim gücü sebebi ile Güneş sistemimiz gibi kendi içinde bir sistemi vardır. Mars ile Jüpiter arasındaki irili ufaklı asteroidlerin savrulmasını belki de yaşamımızı tehdit etmesini engelleyen büyük bir çekim gücü vardır. Asteroid kuşağını Jüpiter sayesinde gözlemleyebiliyoruz. Burcunuz bu nedenle çok kıymetli. Jüpiter güneş etrafında 12 yılda dönüşünü tamamlıyor. Her burcu yaklaşık 1 yılda tamamlıyor. 2015 yılı ağustos ayına kadar aslan burcunda seyir etti ve daha sonra Başak burcuna geçiş yaptı.

2016 yılında ise Eylül ayına kadar Başak burcundaki seyrine devam edecek. Diğer yandan 2016 Balık Burcu yorumları için siz Balık’ların 10. evine konuk olan Satürn gezegenini görüyoruz. 2016 yılı boyunca Satürn’ün yay konumunda olması sizin kariyer yaşamınızdaki yenilikler için disipline etmeye çalışacaktır. Donanımınızı geliştirmek, eğitimleri tamamlamak ve statü olarak büyümeyi hedeflemenizi sağlayacaktır. Jüpiter ise Başak seyri ile siz Balık’ların karşıt evinde olduğu için özellikle yükselen burcu Balık olan bireyler için evlilik ve ortaklıklarında büyüme, genişleme isteği ön planda olacaktır. Bu konularda bereketlenme de görüleceği gibi yetersizlik hissiyatı da oluşabilmektedir.

Gelin tarihlerle 2016 yılını siz Balık Burçları için inceleyelim;

2016 Balık burcu Kariyer Hayatı

Kariyer denildiğinde, mal varlığı, ticaret, girişimler, risk, insan ilişkileri, başarı ve ün gibi konuları ön plana taşırız. Bu temaları gördüğümüz gezegen ise Jüpiter’dir. Jüpiter sizin gezegeninizdir fakat ait olduğu yeri büyütmek ve genişletmek gibi bir huyu vardır. Bu durum siz Balıklar için kariyer yaşamınızı tehdit etmektedir.
Özellikle kurgu, hayal ürünü, hizmet sektörü, senaristlik, yazarlık, danışmanlık, spiritüalizm gibi sektörlerde iseniz Balık güneşiniz ya da yükselen burcunuz sizi bu alanlarda başarıya sürükleyecek etmenleri oluşturacaktır. Doğru mesleği seçmeniz siz Balık’lar için önemli. Yeni yıl ise size bu seçimi yeniden hatırlatacak. Yanlış kararlar aldığınız kariyer yaşamınızı yeniden gözden geçirmenize olanak tanıyacak. Jüpiter’in Başak seyri sizi fazlaca çalışmaya itekleyecek. Bu durumdan hoşnut olmayan Balıklar iş değişikliği yapacak ve hoşnut olanlar da kariyerini genişletip daha çok başarı yakalayabilmek adına çalışmakla şans elde ettiklerini görecekler.

2016 Balık Burcu Aşk Hayatı

Sevgili Balık, Neptün bildiğiniz üzere sizin burcunuzda seyrini devam ettiriyor. Plüton ise Oğlakta ve yılın ilk ayı Güneş ile aynı burcu paylaşıyor. Bu durum sizlerin aşk ve ilişkiler balik2uğruna keselerinizi feda etmenize olanak tanıyor. Lütfen en başta değecek mi değmeyecek mi gibi sorulardan önce kendinize dönün. Bu yıl çok fazla içe kapalılık yaşayabilirsiniz. Kendinizi izole bir ortamda daha mutlu hissedebilirsiniz fakat doğru kararlar alabilmek adına hayattan kopmamanız gerekmekte ve beşeri ilişkilerinizi sağlam tutmak adına güç toplamanız için dışa dönük ve sosyal olmaya özen göstermelisiniz. Eylül ayına kadar kesenize sahip çıkabilir ve önce kendinizi düşünerek adımlarınızı atarsanız ilişkilerinizde kullanılma riskini minimuma indireceksiniz. Eylül ayından sonra dengeler karşılıklı olacak ve emin adımlarla aşk hayatınızı hareketlendireceksiniz.

2016 Balık Burcu Sağlık Durumu

balik22016 yılı dâhilinde Jüpiter’in transitine Başak burcu ile devam edeceğini söylemeliyiz. Başak burcu siz Balık’ların zıt yani aks burcudur. Bu durum sizlerin özellikle yükselen burcu Balık olanların 7. Evine denk gelmektedir. 7. Ev evlilik, ortaklık, açık düşmanlar gibi temaları taşımaktadır. Sağlığınızla ilgili partnerlerinizle olan münakaşalar, iş ortaklığı ile ilgili büyümelerde yönetmekte güçlük çekmeniz özellikle bu konular ile ilgili stresli gelişmeleri bu yıl göğüsleyeceksiniz. Kendinizi güçlü hissetmeniz adına bol bol nefes egzersizleri yapmalısınız. Balık, vücudumuzda ayak bölgesini yönetmektedir. Fazla ayakta kalmamanız, ayak masajına ve hijyeninize önem göstermeniz kronik sağlık problemlerini hızla azaltmaya olanak verecektir.

Hayattan kopmamaya özen göstermeniz ve uyku düzeninizi stabil kılmanız bu yıl için fazlası ile önemli.. Kendinizi sevin ve kendinizi sevmenin yollarını yeniden keşfedin der, dilerim..

En başta sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgilerimle…

fal-ad1
Kenan Şahin

Kenan Şahin

Son beş yıldır astroloji ile dolu dolu ve içli dışlı olan binnazabla.com astroloji yorumcusu Kenan Şahin, takipçileri ile soru, cevap şeklinde ve genel öngörüler üzerine yıldızların dilini anlatmak için buradadır. "Yaşamın şifreleri mikro kozmosta iken makro kozmosun dilini deşifre etmemiz gereklidir. Bu şifreleri sizlerle paylaşmak tüm heyecanımla buradayım." diyen yorumcumuz astroloji yazıları ile sizlerle.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.