2016 Aslan Burcu Yorumları

fal-ad1

aslan2Merhaba sevgili Astro-takipçiler,

Yeni yılınızı kutlarım. 2016 Aslan Burcu yorumları için sadece kendi burcunuzu değil, yükselen burcunuzu da okumanızı talep edeceğim. Yükselen burcunuz, öz güneş burcunuzdan daha etkili olacaktır.

Sevgili Aslan, Güneş yönetiminde olan bir burca mensupsun. Yönetim, otorite ve liderlik kavramlarına ait olan konular üzerinde hâkimiyetin var. 2015 yılı ise Satürn’ün akrep transiti seni özellikle aile konularında sınadı. Akrep hareketinde olduğu için aile ve yuva hanen üzerinde kare yani sert bir açı kalıbı ile sınandın. Fakat Sert açı kalıbı olması negatiflik barındıran bir gezegen için aslında iyicil bir durumdur. Çünkü Satürn’ün engelleyici ve kısıtlayıcı doğası senin birinci evinle uyum yakalayamadığı için öz kişisel yeteneklerin hususunda fazla zararı dokunmadı diyebiliriz.

2016 yılı dâhilinde ise Yay transiti üzerinde olacağı için senin Güneş’in ve Yükseleninle üçgen açı yapacak. Enerjisini çok rahat güneş ile paylaşabileceği bir dönem olacak. Yay ise senin 5. Evinde Yani aşk ve ilişkiler, hobi ilgi alanı ve çocuklar gibi konuları yöneten evinde hâkimiyet kuruyor. Bu konular 2016 yılı için siz Aslan ve yükselen burcu Aslan olan bireylerin sınanacağı konulardır.

Diğer yandan Jüpiter’in Başak burcundaki seyri Eylül ayına kadar devam edeceği için maddi kazançlar, güvenceler evinizdeki bolluğu ön plana taşıyor ama dikkat edilecek husus elinizin açık, bol ve cömert olabilme hususu üzerinde. Güvence eviniz büyüyeceği için elinizdekilerin size yetmediğini düşünebilirsiniz. Ya da tam tersi bu konuda bereketlenme yaşarken aşırıya kaçacak harcamalar, lüks ihtiyacı gibi konular üzerinde yönünüzü kaybedebilirsiniz. Astroloji bu konular üzerinde sizi yeni yılda uyarıyor.

Gelin tarihlerle 2016 yılını siz Aslan burçları için inceleyelim;

2016 Aslan Burcu Aşk Hayatı

2015 yılı itibari ile Aslan Burcu bireylerin aile ve yuva kurma üzerine sıkıntı ve sorunları aslan3vardı. Kendi aileleri ya da partnerinin aileleri, akrabaları ile ilgili problemler hususunda sınandınız. Şimdi ise Satürn sizlerin aşk evinde 5. Evinizde olduğu için Aşkı bu yıl unutmanızı ve daha çok kariyerinize odaklanmanızı dilerim.

Aşk hususunda çok zorlu bir yıl bekliyor olabilir ya da tam zıttı olan ilişki durumunuzun çok kalıcı ve sağlam olması durumu da gerçekleşebilir. Siz Aslanlar ben dilini bırakır sen dili ile ilişkilerinize yaklaşmayı başarırsanız gayet uzun ömürlü ilişkileri de bu yıl dahilinde kucaklıyor olacaksınız.

2016 Aslan burcu Kariyer Hayatı

Satürn Yay’da 5. Ev temalarında disipline bir zaman dilimi sizleri bekliyor. 5. Ev temaları, ilişkiler, çocuklar ve çocuklarla ilgili sorumluluklarınız, hobileriniz e ilgi alanlarınız, şanslarınız, yönetimle ilgili olan konular, oyunculuğumuz, taklit yeteneklerimiz, zevklerimiz ve aşk ile ilişkili konulardır. Bu temalar ile ilgili süreçleri ön planda yaşayacaksınız demektir.

Diğer yandan mal varlığı ile ilişkili olan Jüpiter, İslami Astrolojide de el-Rezzak, rızık, bolluk bereket ve müşteri isimlerini alan bir gezegen olduğunu bilmeliyiz. Jüpiter’in yıl boyunca konumu Başak’ta olacak. 9 Eylül 2016 yılı sonrası ise Terazi burcuna geçiş yapacak.

Siz Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olan bireyler için Başak eviniz 2.ev temaları, kazançlar, hak edişler demektir. Bu ev Boğa burcunun himayesinde ve Venüs ile ilişkilendirilir. Ay ise bu evde yücelimdedir. Yani güvence ihtiyacı içeren her türlü etmen bu ev konusudur. Sadece maddiyat ve maddi kazanım olarak görmememiz gereken hayatımızdaki güvenceleri içeren etmenlerin ön planda görüleceği zamanları yaşıyor olacaksınız.

2016 Aslan Burcu Sağlık Durumu

Jüpiter 9 Eylül 2016 tarihine kadar Başak burcunda seyir edeceği için sağlık problemleri aslan1yaşamayacağınızı söylemek isterim. Daha çok kazançlarınız ve sosyal güvencelerinizin önem kazanacağı bir dönem mevcut. O nedenle sosyal güvenlik kurumu ile ilgili sorunlarınızı halletmenizi, borçlarınız varsa onları ödemenizi ve geleceğinize yatırım yapmanız açısından sağlık ya da hayat sigortasını ön plana özellikle bu yıl çıkartmanızı dilerim.

Sağlıklı bir yıl olmasını diliyorum.

Sevgilerimle…

fal-ad1
Kenan Şahin

Kenan Şahin

Son beş yıldır astroloji ile dolu dolu ve içli dışlı olan binnazabla.com astroloji yorumcusu Kenan Şahin, takipçileri ile soru, cevap şeklinde ve genel öngörüler üzerine yıldızların dilini anlatmak için buradadır. "Yaşamın şifreleri mikro kozmosta iken makro kozmosun dilini deşifre etmemiz gereklidir. Bu şifreleri sizlerle paylaşmak tüm heyecanımla buradayım." diyen yorumcumuz astroloji yazıları ile sizlerle.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.