2015’te Yengeç Burcunu Neler Bekliyor

fal-ad1

Merhaba Sevgili Yengeç’ler.

2015’te yengeç burcunu neler bekliyor merak ediyorsanız, bu yazı sizin için…

2015 yengeç burcu yorumu2015 Yengeç Burcu İş Hayatı
Bu yıl Yengeç burçları maddi konularda bazı zorluklar yaşayabilirler. Yatırım, birikim ya da miras gibi toplu halde söz konusu olacak paralar ile ilgili sorumluluklar alabilirler. Toplu miktarda parayı yönetme ve dengeleme sorumluluğundan dolayı zorlanabilirler. Eğer bir ortalık içinde bulunuyorlarsa, sahip oldukları işin maddi boyutu ile öncekilerden çok daha fazla sorumluluk alma durumunda kalabilirler. Bu konularla ilgili güvendikleri bir yakınlarından destek görmeleri, içinde bulundukları durumu kolaylaştıracaktır.

İş hayatında kazanç kadar kayıpların da olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak tedbirli olmanız halinde maddi dengenizi koruyabilirsiniz. İş yerinde zaman zaman ufak gerginlikler ya da kıskançlıklar yaşanabilir bu yıl. Sükunetinizi korumalı ve sizi çekemeyen kişilerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Eğer süregelen bir borç ödüyorsanız, bir başka borca daha girmemelisiniz bu yıl. Yılın ikinci yarısı maddi konularda kendinizi daha rahat hissettiğiniz bir döneme gireceksiniz. Ev arsa gibi bir yatırım düşünen yengeçler için Ağustostan sonra bu istekleri gerçekleşebilir. Ekim sonrası geleceğe yönelik hedefleriniz de netleşme olacak, daha hırslı ve planlı hareket edeceksiniz. Bu yönde güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz.

yengeç burcu yorumu2015 Yengeç Burcu Aşk Hayatı
2015 Yılında Yengeçlerin aşk hayatında ise; devam eden bir birlikteliğe sahip olanların ilişkilerinde söz konusu olan problemleri çözüme ulaştıracaklarını söylemek mümkün. Bu yıl Yengeçler aşk hayatlarında geleceğe yönelik ciddi adımlar atabilirler ve kararsızlık yaşadıkları konular hakkında netliğe kavuşabilirler.

Kalbi boş olan Yengeçler ise bu yıl aradıkları aşkı bulacaklar. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı ve duygusal anlamda derin mutluluğa adım adım yaklaşılacağı bir yıl bekliyor Yengeçleri. Aynı zamanda aşk hayatında bu yıl Yengeçler uyumlu enerjileri yakalayabilecekler. Evli olan Yengeçler ise çocuk sahibi olabilirler bu yıl. Genel olarak 2015 yılı Yengeç burçları için aşk hayatında olumlu etkiler yaratıyor. Ancak ilişkinizde yaşanabilecek sorunları panteriniz ile aranızda çözmeniz ve başkalarının sözlerine kulak asmamanız gerekiyor.

2015'te yengeç burcunu neler bekliyor2015 Yengeç Burcu Sağlık
2015Yılında Yengeç burçlarının özellikle tansiyon problemi konusunda dikkati olmaları gerekiyor. Duygusal yapıları hassas ve kırılgan olan Yengeçler, yersiz endişelerini bir kenara bırakmalılar. Çabuk üzülmeye ve kaygılanmaya eğilimli olan Yengeç burcu insanlarının mümkün olabildiğince kendilerini eğitmeleri gerekiyor. Aksi halde mide ve sindirim problemleri yaşamaları söz konusu olabilir. Beslenme düzenlerine dikkat etmeleri ve özellikle baharatlı yiyeceklerden uzak durmaları gerekiyor. Bunun dışında sağlıklı bir yıl siz Yengeçleri bekliyor olacak.

fal-ad1
Cansın Akın

Cansın Akın

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan yorumcu, anneannesinden geçtiğine inandığı farkındalık, durugörü, altıncı his ve rehber rüyalar ile 6 yaşında tanıştığını ve 17 senedir tarot yorumculuğu yaptığını belirtiyor. Meditasyon yapan yorumcu, aynı zamanda kuantum düşünce tekniği, nlp, inner-speak eğitimleri aldı. Son yıllarda Melek kartları üzerinde çalışmalar yapan yorumcu, pozitif düşünce ile yüksek frekansta kalmanın, olumlamanın, evrendeki spritüel yasaların hayatımıza mucize ve armağanlar getirdiğine inanıyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.