2015’te Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

fal-ad1

Merhabalar.

terazi burç yorumu2015’te terazi burcunu neler bekliyor? Teraziler için bolluğun ve bereketin ve bunun yanında da şansın olduğu güzel bir yıl olacak. Maddi konularda hedeflerine çabuk ulaşabilecekleri ve parasal olarak mevcut durumlarından daha ileri olacaklarını söyleyebilirim. Aslında terazilerin iş, eğitim ve para açısından güzel geçecek bu senesinin en çekici tarafı eğitim veyahut başka sınavlara hazırlananların istenen sonuçları elde edeceği yönünde. Tabi ki bunu daha romantik açıdan değerlendirecek olursak da sevgi sınamalarında, güven sınamalarında ve de aşk sınamalarında teraziler bu yeni yılda geçer not alacaklar.

genel terazi burç yorumSevgili teraziler bu yıl her zamankinden daha fazla kendinizle ilgilenecek ve kendinizi mutlu edecek çok fazla renkli uğraş ve renkli ortamlara gireceksiniz. Evet bu durum sizi biraz yoracak ama bu yoğunluğun ve renkliliğin içinde olmak gerçekten size iyi gelecek. Uzun süredir, özellikle 2014’ün ortalarından beri bazı sıkıntılar yaşamaktasınız, artık yılın ilk aylarından sonra nisandan sonra bunların bir çoğundan eser kalmayacak, küs olduğunuz kimseler varsa barışacak, ikili ilişkilerinizde daha güçlü ve güvenilir ilişkiler kuracaksınız.

Şimdi gelelim AŞK konusuna, bu yıl her şeyden önemlisi hiçbir zaman net bir şekilde ifade edemediğiniz duygusal gücünüzü aşka dair kullanacaksınız ve bunda çok niyetli ve istekli de olacaksınız. Bu yıl modunuzu gerçekten çok yukarıya çekecek ve sizi hayattan daha fazla keyif almanızı sağlayacak birileriyle tanışma olasılığınız çok yüksek. Şubat ve mart aylarında bazı sıkıntılı zamanlar var ama bu sürecin de sevdiğiniz kişilerden ve ailenizden aldığınız destekle üstesinden gelebileceksiniz. Bu anlamda içinizi ferah tutabilirsiniz.

2015 terazi burcunun genel yorumuAşk konusunda bu yıl gerçekten iyi görünüyorsunuz sevgili Teraziler. Eski aşklarınızla bir etkileşim, karşılaşma , tesadüfi durumlar mevcut. Nostaljiyi düşünerek özlemlerinizi depreştirebilirsiniz ve bu durum sizi biraz mutlu edebilir ve ayrıca da geçmişten gelen birilerinden hoş sürprizler sizi bekliyor olabilir. Uzun zamandır tanıdığınız ama bir türlü aranızdaki ilişkiye isim koymadığınız dostluklarınızın arkadaşlıkla flört arasındaki çizgisini netleştireceksiniz 2015 de ve bu durum sizi gayet mutlu da edecek. Evlilik teklifi bekleyen teraziler, kendinizi bu teklife hazır hissetmelisiniz çünkü kapıda, Yaz sonu bu teklifle karşılaşabilirsiniz haberiniz olsun!

Evli teraziler biraz ailenize ve sevdiğiniz insanlara vakit ayırın, ihmalkarlığın bu kadarı çok fazla, bir de kötü giden evliklerde mahkeme yolları da görünüyor sorunlu evlilik yaşayan teraziler için.

Son olarak sevgili teraziler, 2015 yılında bol bol gezecek, görecek ve eğleneceksiniz; tatil açısından gayet bereketli bir yıl sizi bekliyor. Bir de özellikle yaz sonlarında yani eylül ekim aylarında karşılaşacağınız hem maddi hem manevi fırsatları görüp değerlendirebilirseniz hayatınızı çok olumlu gelişim ve değişimlere açmış olacaksınız. Umutlarınızı yitirmediğiniz, hayat enerjinizin gayet yerinde olduğu bir yıl kapıda, şimdiden size mutlu yıllar diyorum.

fal-ad1
1 Yorum
  1. 2012 yılının eylül ayında açmış olduğum boşanma davam var ,henüz sonuçlanmdı buyıl sonuçlanırmı ve nasıl sonuçlanacak

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.