2015’te Oğlak Burcunu Neler Bekliyor

fal-ad1

Merhaba Sevgili Oğlak’lar.

2015 Yılının sizler için neler getireceğini merak ediyorsanız, bu yazı sizin için…

2015 oğlak burcu yorumu2015’te Oğlak burcunu neler bekliyor. Oğlak Burcu 2015 yılında, hayatının pek çok alanında sevindirici gelişmeler yaşayacak. Özellikle iş ve kariyer açısından Oğlak’ları bulundukları mevkide yükselecekleri gelişmeler bekliyor. Bununla birlikte yeni ortaklıklar kurmaları ve yatırım yapmaları mümkün görünüyor. Maddi anlamda ise Oğlak burçları için 2015 yılı bolluk ve bereket dolu bir yıl olacak.

Parasal açıdan oldukça rahat edecekleri ve yatırım yapacakları ve para biriktirecekleri bir yıl Oğlak’ları bekliyor. İş ve kariyer ile para konusunda başarıyı yakalayacak olan Oğlak’lar, aşk hayatlarında da oldukça mutlu bir yıl geçirecekler. Bu yıl içerisinde Oğlak’lar uzun zamandır hayalini kurdukları aşka kavuşacaklar. Bekar olan Oğlak’lar yepyeni bir ilişkiye başlarken, birliktelikleri olan Oğlak’lar evlilik yolunda ciddi adımlar atabilirler.

oğlak burcu genel yorumu2015 Yılı Oğlak’lar için hayatlarının her alanında şanslı olacakları ve başarıyı yakalayacakları bir yıl denilebilir. 2015 yılı Oğlak’lar için aile bağlarının güçleneceği bir yıl olacak aynı zamanda.

Oğlak Burcu 2015 Aşk Hayatı:2015 yılında Oğlak’lar aşk hayatlarında şanslı olacaklar. 2015’in Haziran ayına kadar olan dönemde, hayatlarına yeni biri girebilir ya da birliktelikleri konusunda ileriye yönelik ciddi kararlar alabilirler. Bekâr olan Oğlaklar, bu yıl sosyal ortamlarında yeni insanlarla tanışma fırsatı bulacak. Evli veya birlikteliği olan Oğlaklar ise aşk hayatlarında yenilikler yaşayacaklar.
Her anlamda Oğlak burçları için 2015 yılı aşk ve sevginin fazlasıyla gündemde olacağı bir yıl.

oğlak burç yorumu 2015Oğlak Burcu 2015 İş Hayatı: Maddi anlamda oldukça rahat günler 2015 yılında Oğlak’ları bekliyor olacak. Yatırım yapma fırsatını elde edecek olan Oğlak’lar, birikimlerini akıllıca değerlendirecekler. Bu yıl Oğlak’ların gereksiz yere para harcamaktan kaçınmaları yerinde olacak. Zira, 2015 yılı Oğlak’lar için tutumlu olma ve yatırım yapma dönemi. İş hayatlarında başarılı bir yıl geçirecek olan Oğlak’lar hedeflerine kolaylıkla ulaşacaklar. Yeni ortaklıklar kurmaları söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu 2015 Sağlık: 2015 yılında Oğlak burcu, beklenmedik ufak sağlık sorunları ile karşılaşabilirler. Özellikle iskelet sistemlerini korumaları gerekiyor. Bunu düzenli egzersiz yaparak sağlamaları mümkün. Aynı zamanda Oğlak’lar küçük kazalara karşı tedbirli olmalılar.
Stresten olabildiğince uzak durmaları gereken Oğlak’lar, zaman zaman yoğun stres sebebi ile mide rahatsızlıkları yaşayabilirler.

fal-ad1
Cansın Akın

Cansın Akın

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan yorumcu, anneannesinden geçtiğine inandığı farkındalık, durugörü, altıncı his ve rehber rüyalar ile 6 yaşında tanıştığını ve 17 senedir tarot yorumculuğu yaptığını belirtiyor. Meditasyon yapan yorumcu, aynı zamanda kuantum düşünce tekniği, nlp, inner-speak eğitimleri aldı. Son yıllarda Melek kartları üzerinde çalışmalar yapan yorumcu, pozitif düşünce ile yüksek frekansta kalmanın, olumlamanın, evrendeki spritüel yasaların hayatımıza mucize ve armağanlar getirdiğine inanıyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.