2015’te Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

fal-ad1

Selamlar..

2015’te Boğa burcunu neler bekliyor? Merak ediyormusunuz?… Hadi bir bakalım isterseniz…

Boğalar 2015 yılında özellikle paranın hayatlarında çok fazla yer edineceği gibi, genelinde güçlü ve yoğun bir yıl geçirecekler. Para konularına çok fazla kafa yoracaklar. 2015 yılı Boğalar için iş olayından ziyade daha çok para odaklı bir yıl olacak gibi görünüyor. Satürn sorumluluk gezegeni, 2015 yılı içinde çok fazla etkisini gösterecek ve para meselelerinde daha önceden aşırıya kaçtığınız ya da ödemekte zorlandığınız bu mevzuları kimsenin yardımı olmadan kendinize sonuna kadar güvenerek, alacağınız sorumluluklarla halledeceğiniz gözüküyor.

boğaburcu2015Açıkçası para ve iş konularda Boğalar için tam bir silkelenme ve kendine gelme yılı olduğunu belirtebilirim. Uzun zamandır kaçtığınız gerçekler bir anda karşınıza çıkacak ve ilerleyeceğiniz yolda ciddi sorumluluklar alarak devam edeceğiniz gözüküyor.

Bu sırada 2015 yılında başlayıp tam tamına 3 yıl boyunca sürecek olan olumlu enerjiniz, size güç vereceği gibi, çevrenizde muhteşem bir aura yaratacağınız belirmiş. Hem bayanların, hem bayların aşk konusunda önemli gelişmeler yaşayacağı gözüküyor. Bu açıdan evli ve arası kötü olan boğa burçları bu olumlu enerjiyi evlilikleri için kullanırlarsa her şey düzeleceği gibi, Bugüne kadar ki kötü olan her şeyin geçmişte kalacağını belirtebilirim.

Boğalar için oldukça zorlu 2 yıl geçti. Çünkü Satürn 7.Eviniz olan ikili ilişkiler evinizdeydi. Bu yüzden fazlası ile zorluklarla mücadele edip, tecrübe kazanmış olduğunuz durumlar yaşadığınız gibi, büyük bir sınavdan geçmiş oldunuz. . 2015 yılında yaşadıklarınızın etkilerinden yavaş yavaş kurtulacağınız gibi, bunlar sizin için iyi bir ders olacak ve bu süreçte sorumluluklarınızın daha çok bilincine varacaksınız.

boğa burcu 2015 yorumBoğa Burcunda Uranüs’ün yoğun bir etkisi hissedilecek ve bu etki sizin geçmiş ile hesaplaşmalarınızı ortaya dökeceği; olumsuz olanların sizi fazlası ile yorabileceği gibi, olumlu olanların size fazlası ile artı yönde motive edeceği gözüküyor. Onun için olumsuz olayların size zarar vermemesi açısından birilerinden yardım almak size fazlası iyi geleceği gözüküyor. Çünkü özgürlüğüne düşkün olan boğaların yeniden özgür olma istekleri artacak özellikle evliler fazlası ile kendi içlerin de gel-gitler yaşayacaklar. Eğer ki Boğalar Bu sene hayatınız da değişiklikler yapmak istiyorsanız, her şeyi biran da değiştirmeye karar vermemeli, sizin için önemli ama küçük değişimlerle; kısıtlamalarınızı, sorumluluklarınızı paylaşarak, Uranüs’ün de verdiği güçlü enerji ile avantaj sağlayabilir, kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Aynı zamanda Neptün’ün Balık burcunda serüveni devam edeceği gibi, Boğa burçlarının 11. evlerine yaptığı açı ile yani arkadaşlarını, eşlerini, dostlarını temsil eden eve bir etkisi olacağını belirtebilirim. Bazı arkadaşlıklar devam ederken, radikal bir kararlar ile bazı arkadaşlıklarınızı sonlandırabilir. Sosyal hayatınızda ciddi gelişmeler yaşayabilirsiniz.

2014 itibarı ile en çok kendi hanelerinde sorun yaşayan Boğalar, daha çok ailelerine dönecek ve kopan iletişimi yeniden sağlamaya çalışacakları görülüyor. Yalnız bunun yanında Boğaların öfkelerine fazlası ile hakim olmaları gerektiği belirmiş. Bu konuda kendine hakim olamayan Boğalar dışarıdan bir yardım görerek kendilerini daha fazla geliştirebilirler. Hayatınızda yeni bir felsefe edinecek ve bazı arkadaşlıklar devam eder, bazıları biter fakat asıl önemli olanın aile, akraba ilişkilerinin sonsuza dek süreceği gerçeği bilincinize tamamen yerleşeceği çıkmış. Daha çok şükredecek ve hayatınız da olanlara inancınız daha da artacak.

boğaburcuBu arada Plüton gezegeninin güneş ile ilerlemesi ile birlikte kendinizi uzun zamandır bitkin ve yorgun hissederken, ayağa birden kalmanız için gereken enerjiyi fazlası ile vereceği gibi; Azim – Kararlılık –Yaşam gücü üçgeni 2015 yılın da Boğalara amade olacak.

Toprak grubu Mensubu olmanızdan dolayı bu enerjileri içinizde zaten hissederken, bu yıl daha da yoğunlaşacak ve elinizden gelen her işi dört dörtlük tamamlayacağınız gözüküyor. Açıkçası Önünüze çok büyük fırtınalar çıksa bile bitip tükenmek yerine, yenilenerek daha da güçlü bir şekilde çıkacağınızı belirtebilirim.

Sadece bu yıl Plüton’un yoğun etkisinden dolayı bazı dikkat etmeniz gereken durumları gözden kaçırabilirsiniz. Size, eşiniz ya da aile bireylerinden biri herhangi bir konuya çok fazla odaklandığınızı ve biraz rahat olmanız gerektiğini söylerse dikkate almalısınız. Çünkü farkında olmadan sevdiklerinizin ya da arkadaşlarınızın da hayatlarına fazlaca müdahale edebilir, bu yüzden onları etrafınızdan farkında olmadan uzaklaştırabilirsiniz.

Bütün Boğalara iyi bir yıl geçirmesi dileğimle ..

Sevgiler.

fal-ad1
Bade Emren

Bade Emren

Çocukluğumdan beri süre gelen fal merakı önceleri iskambil falları sonra astroloji, tarot ve en son da kahve falı olmak üzere devam etti.Sezgisel güçlerime inanarak yaptığım fal yorumları oldukça beğenildi ve siz değerli misafirlerimin de fallarınızı yorumlamak için hepinizi bekliyorum.

1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.