2015’te Balık Burcunu Neler Bekliyor?

fal-ad1

Merhabalar.

2015’te Balık burcunu neler bekliyor? 2015 balıklar için oldukça olumlu gelişmelere şahit olacak ve bu yılı balıklar oldukça da yoğun bir şekilde yaşayacaklar, genel anlamda hayattan beklediklerini net bir şekilde belirleyecek ve bu beklentilere 2014’e nazaran çok fazla olumlu ve hızlı bir şekilde kavuşacaklar. Balıklar için hedeflerin gerçekleştiği, planların işlediği ve de hayallerin gerçekleşip hayatlarını rayına oturttukları bir yıl olacak.

Ayrıca var olan sıkıntıların ortadan kalkacağı bir yıl olacağı için 2014 yılında yaşanan problemler ve hayat enerjisinin düşüklüğü, 2015 yılında ortadan kalkmış olacak ve 2015 balıkları, yani beni de mutlu edecek ve içimizi heyecanlandıracak bir yıla olacak. 2015 yılı, diğer burçlara göre daha çok bizim (balıkların) yılımız gibi görünüyor. Özellikle iş hayatımızda gerçekleşecek olumlu ve kariyerimizi daha üst noktalara çekecek gelişmeler, hem sosyal halkamızın hem de iş hayatımızın da düzene girmesini sağlayacak.

2015'te balık burcunu neler bekliyor
Balık Burcu

Bu yıl, şehir değişikliği, taşınma veya ev değişikliği gündeme gelecek ve ailemizle ilgili ciddi kararlar almak zorunda kalabiliriz. Bu kararlar bizim üzerimizde manevi baskı yapabileceği gibi duygusal olarak da maddi olarak da kendi ayaklarımızın üstünde durmamız konusunda bize aslında olumlu katkı sağlayacak.

Bazı Balıklar, 2015 yılında istedikleri maddi değeri olan varlıklara sahip olacak, bu olasılıkla araba alımı ya da araba değişikliği ya da ev değişikliği veya ev alınması olarak değerlendirilebilir.

Güzel gelişmeler olacak gibi görünüyor… 2015 yılının ortalarından sonra, iş hayatımızda ciddi anlamda yoğunluk ve sorumluluk artışı söz konusu olacak ve bu bizde baskı yaratsa da maddi anlamda istediğimiz ve beklediğimiz noktaya gelmemizi sağlayacak.

2015 genel bakıl burcu yorumu
Balık Burcu

Ayrıca bu baskıyı çok daha kolay tolere edebileceğiz maddi getirileri sayeside. Evet biraz olduğundan daha fazla çalışmak zorunda kalabileceğiz fakat özellikle iş hayatımızda çok güzel sürpriz gelişmeler ve durumlarla karşılaşacağız. Eğer beklediğimiz bir teklif, haber veyahut terfi varsa bu İstediğimiz tekliflerle karşı karşıya kalacağız. Kısacası bu yıl biz balıklar için çok güzel görünüyor.

2015 yılında sosyal yaşantımız çok renkli olacak. Çok uzun süredir görmediğimiz arkadaşlarımızla görüşeceğiz ve onlarla beraber vakit geçirebileceğimiz fırsatlar elde edeceğiz ve bu birliktelikler görüşmeler, bizi hayata daha sıkı sıkıya bağlı ve güvenle bakmamızı sağlayacak. Bu sosyal olarak hareketli geçecek dönem içerisinde, eski sevgililerimizle barışmalar ve yeniden iletişime geçme olasılığımız olabilir ama nostalji sevimli ve çekici görünse de eski defterleri açtığımızda eskinin tozu bizde alerji yaratacak gibi görünüyor.

2015 yılının Haziran ayına kadar, Balık burcu kadınları ilişkilerini bir çıta daha ciddi boyuta yükseltecekler, evlilik teklifi bekleyenler, beklentilerine kavuşacaklar. Bazı Balıklar için ciddi olmayan ve yüreğimizde hiç iz bırakmayacak ilişkiler gündeme gelebilir fakat yaşanacakları engellemek yerine akışına bırakırsak hiç yara almadan teğet geçebileceğiz; bunu da bir dip not olarak belirtmek istiyorum.

fal-ad1
4 Yorum
  1. Iyi gunler 15 mart 1979 dogumluyum dogum saatim 16=1700 saatleri arasinda yukselenim basak burcu gorunuyor benim derdim kismetsizlik simdiye kadar icime sinecek mutlu bir yuva kuracagim kisi cikmadi cikanlarda ya istemedim yada olmadi 2015 yilinda evlilik gorunuyor mu birkac yorum lara baktim ozellik ile agustos ortalarinda jupiterin 7 evim yani evlilik evine gireceginden bahsediyor sizden yorum istiyorum bilgilerinize guveniyorum cunku en.iyi asronomiyorumunu balik burcu yapar mistik ve sezgisel kuvveti gucludur

  2. Merhaba ben cemile mart ayinin 15de dogmusum ve net olarak bu yilin yorumunualabilirmiyim.

  3. Merhaba ben cemile mart ayinin 15de dogmusum ve net olarak bu yilin yorumunualabilirmiyim. Gelecegimi bilmek istiyorum evlilik yuzuk varmı bu yil bitmeden

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.