2015’te Aslan Burcunu Neler Bekliyor

fal-ad1

Selamlar

2015’te Aslan burcunu neler bekliyor? Hadi bir bakalım…

Aslanlar 2015 yılında harika bir yıla başlıyor.

2015 aslan burcu yorumuÖncelikle Venüs ile başlayalım. Venüs’ün size ziyareti 4 aydan fazla sürecek ve bu süreçboyunca hayatınızın belki de en keyifli zamanlarını geçirecekler. Romantizmin gezegeni Venüs, romantik olan Aslanlara daha yoğun duygular yaşatacak. Gökyüzünde o kadar büyük bir ahenk söz konusu ki… Bu ahenk 5 Haziran da yoğunlaşmaya başlayacak 18 Temmuza kadar ve tekrar 31 Temmuzdan 8 Ekime kadar Aslanların ciddi anlamda çekiciliğini ve etkileyiciliğini daha da fazla arttıracağı bir döneme gireceklerini işaret ediyor.

Bu ahenk ile yalnız olan Aslanların, yalnızlıklarını paylaşacakları birini bulabileceklerini hatta bu kişileri hayatlarına ciddi anlamda dâhil edeceklerini söyleyebilirim. Aslanlar için asıl en önemli tarihin 1 Temmuz olduğu gözüküyor. Çünkü bu tarihte başlayacak olan ilişki evlilik ile noktalanacak. Bu süreçte fiziksel görüntünüzle de daha çok uğraşacağınızı belirtebilirim.

aslan burcu yorumAslanlar yenilenme sürecinde olmaya devam edecekler ve bugüne kadar kendilerinde keşfetmedikleri yeteneklerini, 2015 yılında ortaya çıkmasını sağlayacak fırsatlarla karşılaşacaklar. Bu yetenekler onları daha çok ön plana çıkaracak. Hatta Venüs’ün serüveni devam ederken Jüpiter’in de eklenmesi ile daha da güçleneceksiniz. Bu dönemde hayatınızda yapmayı planladığınız her şeyi başaracağınızı söyleyebilirim. İş hayatı açısından yaşadığınız memnuniyetsizliklerin biteceğini ve tam tersine iş yaşantınızda beklediğiniz yükselme veya zam gibi durumları hayatınıza kabul edeceğinizi belirtebilirim. Aslanların üzerinde Jüpiter ve Venüs ikilisinin etkisi devam ettiği sürece büyük başarılara imza atacaksınız.

Satürn’ün artık sorumluklar gezegeni olduğunu biliyoruz ve Akrep burcuna geçişi ile 14 Haziran 17 Eylül arasında aile eviniz olan 4. Evinize etki edeceği için, uzun zamandır aile içinde ya da akrabalarınızda destek verdiğiniz konuların tamamlanacağını, sadece kısa bir süre daha sabır döneminden geçtiğinizi belirtmem gerekir. Böylece bir türlü sonuçlanamayan konular çözüme kavuşacak…

Satürn’ün yarı dönemden sonra Yay burcuna geçişi ve Jüpiter/Venüs uyumunun devam etmesi ortaya çıkan yeteneklerinizin doruğa çıkartacağı gibi, uzmanlık alanlarınızda da büyük başarılar söz konusu olacak. . Bu başarıları hayatınızda İstiyorsanız, akıllıca hareket etmeli, hayatınızda bazı şeyleri değiştirmek için acele etmemelisiniz.

aslan burcu 2015Evli aslanlar için sorumluluklarını daha fazla eşleri ile paylaşacakları bir yıl olacağı gibi, Uranüs’ün de verdiği güçlü enerji ile hane de olumlu enerjiler yayacak. Evliliklerinde sorun yaşayan aslanlar, her şeyin düzeleceği bir zaman girecekler. Yenilenme isteği ile evliliklerini gözden geçirecekler ve yeniden aşklarını tazelemek isteyip, bunun için çaba gösterecekleri çıkmış.

Neptün ise 8. Evinizde olacak. Sezgileriniz inanılmaz güçlenecek. Onun için önemli kararlar alırken sezgilerinizi de hesaba katmalı ve muhakkak sezgilerinize başvurmalısınız. Sezgilerinizin doğru yönlendirmesi ve akılcı düşünmeniz sayesinde her konuda kendinizi rahatlıkla geliştireceğiniz gibi, olumlu sonuçlar alacağınız kararlar vereceğinizi belirtebilirim.

Sağlık açısından da Plüton’un etkisi kendinizi çok iyi hissettirecek ve bu enerji ile çok çalışacak ve ne kadar yorulduğunuzun farkına aramayacaksınız. Yalnız bu sırada sizden bir şeyler gizlediğini düşündüğünüz hayatınızda yer alan kişilerin sırlarının ortaya çıkacağı bir gün doğumu yaşayacağınız gözüküyor. Bir bir her şeyin cevabını bulacaksınız.

Heyecan dolu bir yılın Aslanları beklediğini söyleyebilirim…

Şanslı Aslanlar 2015 te büyük değişimlere hazırlanmalı ve hayatlarına kabul etmeliler.

Her şeyin gönlünüzce olacağı bir yıl olması dileğimle… Sevgiler.

fal-ad1
Bade Emren

Bade Emren

Çocukluğumdan beri süre gelen fal merakı önceleri iskambil falları sonra astroloji, tarot ve en son da kahve falı olmak üzere devam etti.Sezgisel güçlerime inanarak yaptığım fal yorumları oldukça beğenildi ve siz değerli misafirlerimin de fallarınızı yorumlamak için hepinizi bekliyorum.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.