2015 Tarot Falı

fal-ad1

Merhabalar,

2015 tarot falı2015 Tarot falı; İçinde bulunduğumuz yılın ikinci yarısına girmek üzere iken Tarot Kartları’nın neler söylediğini öğrenmek istiyorsanız, yazıyı okumaya devam etmenizi öneririm.

2012 yılından beri fırtınalı Uranüs-Plüton kareleri hayatımızı fazlasıyla sarstı. Hayatlarımızın pek çok alanında zorlayıcı etkiler ile deneyimler yaşadık ve bir anlamda sınandık. Bu etkileri 2015 yılının mart ayında bir kez daha yaşadık ve bu dönem içerisinde almamız gereken mesajları aldık, öğrenmemiz gereken hayat derslerini öğrendik. 23 Aralık 2014 tarihinde, Satürn Akrep ve Yay üzerinden sert bir giriş yapmıştı.

Satürn tekrar 14 Haziran 2015 ve 17 Eylül 2015 tarihlerine kadar Akrep burcuna demir atacak denilebilir. Bundan sonrasında 19 Aralık 2015 tarihinde gireceği Yay burcunda ise 2017 yılına kadar kalacak. Peki, tüm bunlar ne anlama geliyor? Özetle söylemem gerekirse; tüm burçlar için karmik bir vardiya söz konusu diyebilirim.

tarot falı Geçmişte yaşamış olduğumuz tüm deneyimlerin getireceği sonuç etkilerini birer döngü halinde yaşamamız söz konusudur. Bu şu demektir; başımıza gelen hiçbir şey bir tesadüf eseri gerçekleşmez. Başımıza gelen her olay ve karşımıza çıkan her birey bizlerin ekmiş olduğu karmik tohum neticesinde hayatlarımızda var olur.

Satürn disiplin ve sorumluluk gezegenidir ve bir anlamda bir okul niteliğini taşır. Onsuz hayat derslerini almamız ve öğrenmemiz mümkün olmaz. Elbette Satürn almamız gereken hayat derslerini sert darbeleri ile bizlere öğretir. Olgunlaşmamız gereken ya da bir başka anlamda tekamül etmemiz gereken konu üzerinde bize sık sık acımasızca davranır.

Satürn Yay üzerinden hareket ederken ise, biz din, inanç ve geniş düşünme konusunda önemli bir gerçeklik kontrolü yaşarız. Taşıdığımız yüksek umutlar, gerçekçilik yanı ağır olacak dozda kimi zaman bizleri pes etme aşamasına getirebilir. Satürn etkisi ile esas amacımız, umutlarımızı gerçekleştirirken ideallerimizin etrafında sağlam bir yapı oluşturmak iken, bazı durumlarda bir anda umutsuzluğa kapılma duygusu ile mücadele etmek zorunda kalmamız mümkündür.

26 Kasım 2015 günü ise, Satürn ve Neptün, yani maneviyatı yüksek olan bu iki gezegen arasında üç tam kare (iki gezegen arasındaki sert açı) oluşacaktır. Satürn kendi varlığının etkilerini gözler önüne sermek isterken, Neptün aynı zamanda sınırları eritmek isteyecektir. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu iki gezegen bir arada zorlayıcı etkiler yaratabilir. Hayatınızın belli bir alanında bir inanç krizi yaşayabilirsiniz ve bu duruma tahammül etmek zorunda kalabilirsiniz.

tarot falı 2015 yorumuBu aslında büyük bir olasılıkla iyi bir haberdir. Hayatınızın hangi alanında sınandığınıza ve zorlandığınıza dikkat edecek olursanız ve tüm gerginliğinize rağmen hayatınızın sınavı üzerinde özenle çalışmak durumunda kalırsanız, hayallerinize kavuşmak için 2016 yılında da devam edecek sağlam bir temel oluşturabilirsiniz.
Bunun yanı sıra neyse ki, Jüpiter bu yıl bize mutluluk ve sevindirici gelişmeler ile ilgili şaşırtıcı sürprizler yaşatacaktır demek mümkün. 2015 yılında Jüpiter Aslan’da başlayacaktır.

3 Mart ve sonrasında tekrar 22 Haziran’da, Jüpiter Koç Uranüs muhteşem bir üçgen oluşturacaktır. Bu durum, hayatımızın belli bir alanında şansımızı zorlamak üzere bizlere olağanüstü bir fırsatı sunmak ve başarı elde etmemize olanak tanımak anlamına gelir.

Bu yüzdendir ki, hangi konuda olursa olsun risk almaya istekli konumda olursak eğer, bu durum bizlere bir ödül olarak geri dönecektir.

fal-ad1
Cansın Akın

Cansın Akın

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan yorumcu, anneannesinden geçtiğine inandığı farkındalık, durugörü, altıncı his ve rehber rüyalar ile 6 yaşında tanıştığını ve 17 senedir tarot yorumculuğu yaptığını belirtiyor. Meditasyon yapan yorumcu, aynı zamanda kuantum düşünce tekniği, nlp, inner-speak eğitimleri aldı. Son yıllarda Melek kartları üzerinde çalışmalar yapan yorumcu, pozitif düşünce ile yüksek frekansta kalmanın, olumlamanın, evrendeki spritüel yasaların hayatımıza mucize ve armağanlar getirdiğine inanıyor.

1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.