2015’Te Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

fal-ad1

Merhabalar..

2015’te Akrep burcunu neler bekliyor? gelin beraber bakalım.2015 akrap burcu

Akrepler 2015 yılında özellikle iş hayatında fazlasıyla stresli ve yoğun bir yıl geçirecekler ve iş konularına çok fazla kafa yoracaklar. 2015 yılı akrepler için daha çok iş odaklı ve para odaklı bir yıl gibi görünüyor.

Sosyal çevresine ve ailesine çok bağlı olan akreplerin 2015 de onları biraz ihmal edecek gibi duruyorlar ama dengeyi kurmak için de gereken çabayı göstermekten kaçınmayacaklar fakat yoğun iş yaşamları dediğim gibi yine de bir parça ihmale sebebiyet verecek. Maddi anlamda gayet bereketli bir yıl geçirecek olan akrepler, toplu para elde etme veya maddi kazançlarında bir ilerleme söz konusu olacak.

Her anlamda gayet hırslı olan akrepler, 2015 yılında da hırslarının pozitif geribildirimi olarak yine başarılı bir yıl geçirecek ve özellikle 2015 yılında başarılarını tam anlamıyla ispatlayabilecekler ve bu başarılarını ispatlama konusunda bütün gerekli koşulları yaratabilecekler. 2015 yılında başarılarını daha da katlamak için sevdiğiniz ve güvendiğiniz kişilerden destek alacaksınız ve bu destekler sizi hem maddi hem de manevi olarak daha güvende hissettirecek.

2015 akrep burcu yorumuAkrepler için bu yıl yoğun geçecek ve bu yıl akreplerin hayatlarını önemli şekilde etkileyecek kişiler ve olaylarla karşılaşacaklar. Bu yıl gireceğiniz bütün sosyal ortamlardan size olumlu katkı sağlayacak kişileri ayıklayıp seçip hayatınıza sokabileceksiniz. Bu konuda zaten çok başarılı olduğunuz aşikar fakat bu yıl özellikle bunun bütün kaymağını yiyeceksiniz.

Sevgili akrepler, iş ve aşk hayatınız yüzünden fazlasıyla sosyal çevrenizi ve ailenizi ikinci plana atıyorsunuz, bu yıl en çok bunun dengesini kurma konusunda dikkatli olmalısınız.

Akrepler Lüksü sever ve çok fazla maddi güce sahip olmak isterler fakat bu istek baskıcı bir güç olarak sosyal çevrenizi biraz sıkabilir bu konuda da daha dikkatli olmalısınız.

2015 akrep burcu yorumuYalnız akreple 2015 sizin için 2014 de hissettiğiniz gibi olmayacak, hiç aşkla ilgisi olmayanlar bile bu yıl kör kütük aşık olabilirsiniz fakat bu aşk sizi çok yoracak çünkü yaşayacağınız bu aşk biraz sıra dışı veyahut çok da onay görmeyen bir ilişki olabilir. Bu anlamda güçlü ve dengeli olmanız şart. Çok yoğun ve arzulu bir aşkın içinde boğulmak sizi hiç sıkmaz ve sınırları ve engelleri görmemenize bile yol açabilir. Aşk yaşadığınız ya da yaşayacağınız kişi ile yeni bir eve taşınma, şehir değiştirme gibi radikal kararlar alabilirsiniz.

Haziran ayına kadar olan, iş hayatınızın yoğunluğuyla beraber aşk hayatınızı da yoğun bir şekilde yaşayacaksınız. İlişkinizi çok fazla teste tabi tutabilir ve çok fazla ilişkiniz üstünde derin sorgulamalara girebilirsiniz. Aşk hayatınız ile ilgili sürpriz gelişmeler ve heyecan verici olaylarla karşılaşacaksınız. Haziran temmuz ve Ağustos aylarında ilişkinizin en önemli testiyle karşılaşabilirsiniz, bu süreçte karar verme ve alternatiflerin kafanızı karıştırdığı sürece gireceksiniz.

fal-ad1
1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.