19 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

fal-ad1

19 Ağusos 3Merhaba sevgili astroloji takipçileri,

Kova burcunun son dekanında dün gerçekleşen parçalı tutulmanın ardından Ay, önce Balık burcunda boşlukta seyrine devam etti. Ardından Balık burcuna geçiş yaptı ve bugün Balık burcunda seyrine devam ediyor. Balık burcunun doğası nedeniyle duygusal anlamda gel-gitleri olan, değişken bir gün geçireceğiz. Adanma, şefkat, yardımseverlik duygularımız ön planda olabilir. Aynı zamanda güvensizlik, şüphe ve tedirgin edici bir ruh haliyle baş etmek zorunda kalabiliriz.

Günün ilk saatlerinden itibaren zorlu açılar söz konusu. Sabah gerçekleşecek olan Ay – Mars karesini, öğle saatlerinde gerçekleşecek olan Ay- Satürn karesi takip ediyor. Yine öğle saatlerinde belirginleşecek olan Ay- Neptün karesi, gittikçe zorlu zaman dilimlerine 19 Ağustosgirdiğimizi işaret ediyor bize… Ani gelişen olaylara, iletişimde sıkıntılara, kazalara; bunun yanı sıra ani duygu geçişlerine, kararsızlık ve hayal kırıklığına, konsantrasyon eksikliğine çok açık etkiler taşıyor. Bu nedenle Cuma gününü önemli girişimlerde bulunmadan, mümkün olduğu ölçüde duygusal dengemizi korumaya çalışarak geçirmek daha hayırlı gözüküyor. Ancak; takip edilmesi gereken görevlerimiz konusunda; fazla duygusallığa kapılmadan, ayaklarımız yere basarak ve odaklanarak zorunlu işlerimizi yerine getirmeye çalışalım. Duygusal anlamda olduğu kadar, fiziki olarak da biraz düşük enerjili hissedeceğimiz bir gün geçireceğiz. Ciddi belirtileri olan ya da süre gelen sağlık problemleri dışında, bu durumun günün değişken ve sert açılarından kaynaklanabileceğini hatırlamak rahatlatıcı olabilir.

19 Ağustos 2Öğleden sonra etkisini hissettirecek olan Merkür – Chiron karşıtlığı yukarıda sözünü ettiğimiz sağlıkla ilgili konuları tetikler nitelikte. Bu alanda bazı destekler almak isteyebilir, uzmanlıklara başvurabiliriz. Akşam saatlerinde gerçekleşecek olan Güney Ay Düğümü kavuşumu, geçmişle ilgili olumsuz, bizi kısıtlayan düşünce ve anıları aklımıza getirebilir. Bu durumda huzursuz ve negatif hissetmemiz mümkün. Ancak: geçmiş tecrübelerimizden ders çıkartıp, dünümüzle barışmak, şartlar karşısında esnek davranmak son derece doğru bir tavır olacaktır. Akşamın ilerleyen saatlerinde oluşan Ay-Plüton altmışlık açısı, iç hesaplaşmalar yaratabilir. Duygusal takıntılar yaşayabiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.