17 Kasım Perşembe Astroloji Yorumu

fal-ad1

17-kasimSevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; günün ilk saatlerine İkizler burcunda boşlukta giriş yapıyor. Ardından gecenin ilerleyen saatlerinde Yengeç burcuna giriş yapıyor.

Ay Yengeç’teyken aile, yuva, annelik içgüdüleri, hatıralarımız, milli duygular, koruma, güvenliğimiz daha ön plandadır. Biraz daha içine kapalı ve koruma duygumuzun ve içgüdülerimizin daha kuvvetli olduğu dönemlerdir. Kökler, atalarımız, hatıralar, korkularımız daha belirgin hale gelir Ay Yengeç’teyken…

Sabah saatlerinden itibaren öğlen ve öğleden sonrayı da içine alacak şekilde etkili olacak Ay – Venüs karşıtlığı; ağırlıklı olarak kadınların daha hassas olacağı bir süreci işaret ediyor. İlişkilerimizde sorun yaşayabileceğimiz, kırılgan olabileceğimiz zaman dilimindeyiz. Sevgi, aşk, evlilik konularında sıkıntılar yaşayabiliriz. Mali anlamda da dikkatli olmakta fayda 17-kasim-2görünüyor.

Yine öğle saatlerinde etkili olacak Ay – Mars yüz ellilik açısı; ani ve düşünmeden hareket etmememiz gerektiğinin altını çiziyor.

Öğleden sonra Ay’ın yine Merkür’le yüz ellilik açısı etkili oluyor. Duygusal ve zihinsel anlamda denge kurmakta güçlük çekeceğimiz, tam anlatımıyla kendimizi anlamakta güçlük çekeceğimiz bir zaman dilimindeyiz. İlahi ve sanatsal anlamda çok güzel destekler alabileceğimiz bu saatleri üretmek ve meditatif çalışmalar kapsamında değerlendirmek çok sağlıklı olacaktır.

17kasimkapakYine; Ay Düğümleriyle akşam saatlerinde gerçekleşecek olan uyumlu açı; ileriye dönük işler, grup çalışmaları, birlikte yapılacak işler anlamında güzel etkiler ve fırsatlar sunuyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.