16 – 23 Ekim Haftası Astroloji Gündemi

fal-ad1

16 Ekim’de Terazi burcundaki dolunay fazı gerçekleştikten sonra Eylül ayından beri süregelen gelişmelerin meyvelerini vermesini sağlayacak. Herkese yüksek bir enerji geçecek, her şeyi yapabilme ve gerçekleştirebilme yeterliliği hissiyle dinamik bir hava kaplayacak gündemi. Koç Terazi aksın da oluşan Dolunayda ‘’Ben neyim? Sen kimsin?’’ gibi denge arayışları içerisinde adeta bir yansıma vazifesi getirecek. Ve diğerlerinin ne yaptığına baktığımızda kendimizi bulmaya başlayacağız, bir ayna misali….

17 Ekim; Şimdiye kadar sustuğumuz her konuya farklı yaklaşımlar sergileyebiliriz, çabuk öfkelenme bilir çabuk tepki verebiliriz. Tartışmalardan uzak kalmak yerinde ve akıllıca olacaktır çünkü saman alevi gibi bir öfkeye sahip olacağımız için sonra pişmanlık duyabiliriz. 18 Ekim Venüs’ün Yay burcuna geçmesiyle birlikte aşk ve yaratıcılık gezegeninin her birimizi daha hevesli ve daha coşkulu aynı zamanda daha da cesur görünmemize vesile olacağını söyleyebilirim. Farklı olan ne varsa orjinal olan ne varsa onlara doğru yönelim gösterebiliriz. Markalı en pahalı teknolojik aletleri almak isteyebilir güzelleşmek ve estetik açısından bolca para harcamaya meyilli olabiliriz. 19 Ekim; Bozulan ilişkilerde tekrar yeniden yapıcı olmaya çalışabiliriz. Özellikle de ateşe elementli kişiler yani Koç, Aslan ve Yay olan kişiler hem kendilerinde uyum sağlayıp hem de çevrelerini bu konuda yapıcı yaklaşımlar sergileyebilecekler. Her konuda ilham alıp çevrelerini ilham verecekleri için iyilik melekleri ile işbirliği içinde olacaklarını söyleyebiliriz.

23 Ekim Güneş Akrep burcunun da olacağı için ezoterik konulara yönelim göstereceğimizi fark edeceğiz. İlişkilerde derinlik yaşamaya başlayacağız. Arzular ve tutkular en üst seviyeye çıkacak, herkeste bir derinlik arayışı irdeleme saklı da gizlide olana merakımız da artmış olabilecek. Bilinç en yüksek devreye girecek ve Kasım ayının sonuna kadar da böyle bir etki altında olacağız. Akrep burcu ‘’başkalarından etkilenmenin/ başkalarını etkilemenin’’ burcu olduğu için bizlerde önümüzdeki ay boyunca yaptığımız bütün işlerde iz bırakabileceğiz. Gücü kullanmayı ve güçlenmeyi ve hislerimizle çevremize yardımcı olmayı tercih edebileceğiz.24 Ekim; Merkür’ün Akrep burcuyla birleşimi gerçekleşirken denge kurmaya çalışan bir tarz içindeyken şimdi çok daha içten gelir bize yönelip başkalarını mutlu etmek yerine kendi fikir ve düşüncelerimizi önemseyip bilinçaltınızın bilinmeyenine doğru yoğunlaşacağız. Zihnimiz sezgisel konularla ilgilenmek isteyecektir. Günlük konuşmalarda derinlik sağlanacaktır. Hangi duygularımızdan kaçtık ve hangi yönlerinizi bastırdıysak baskı altındaki konularımızı açığa çıkartıp çözümlemeye çalışacağız ayrıca bu dönemde meditasyon yapıp terapiye girmekle ve şifalanma süreci ile ilgili de hızla ilerleme kaydedeceğiz.

Güzel olanın sizle daim olması dileğiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.