15 Nisan Koç Burcundaki Yeniay ve Getirileri

fal-ad1

Maviay’dan sonra gelmekte olan 15 Nisan Koç Burcundaki Yeniay birbirini tamamlayan bir bütün olarak gelişecek. Dolunay ikinci dolunay olduğu için hem de Maviay şeklinde yaşandığı için aşırı duygusal yapmıştı bizleri.  Pek ala Yeniay’ımız Nisan ayında bizlere hangi etkileri sunacak bir göz atalım isterseniz.

Nisan 2018 Yeniay’ı yeni ilişkiler ve başlangıçlar için imkanlar oldukça çoğaltacak. Yeniay yine astroloji tablolarında ekstrem kazanç kapıları açabileceği gibi parasal artış istiyorsak onları konuşmak üzere üstlerimize yönelebileceğimiz anlamına gelmektedir. Giz kalan sığ duran ne varsa hepsini açıp hepsini alaşağı ederek derinlere inmeye çalışacağız. Kafanızda birtakım kişilere karşı tabular varsa yok o kesin şöyle biridir diye düşünüyorsanız o düşünceleriniz değişebilecek merhamet gezegeni aktif olacağı için tabuları yıkacaksınız. Balık takımyıldızı Neptün tarafından yönetiliyor ve iki derece boğaya kadarda açı yapmakta. Bu demek oluyor ki, kafa karışıklığı yaşatabilir. İnsanları algıladığımız biçimler değişebilir. Yine toprak anaya dokunan Oğlak etkisi ayın başında baskın kaldığı için Toprak ve hasattan gelenler sağanak yağıştan etkilenebilir.

Sisler, dumanlar, gazlar, meteorolojik olaylarla bağlantılı seller, deniz yükselmesi gibi olayları bugünlerde gündeme gelebilecektir. Retro’da işin içinde hükmünü sürdürüyor oluşundan kaynaklı yine mehterenler gibi ilerleyeceğiz. İki ileri bir geri hamle bizleri yoracak olsa bile eskide kalan eksiklerimizi tamamlamaya gayret edenlere büyük ödüller vermeyi planlıyor onu da hemen müjdeleyeyim sizlere. 16 Nisanda baskın gelişecek olan Yeniay saat 18 civarında etkisini göstermeye başlayacak. Nisan başında, baskın konuşma etkin olmaya başladı. Özellikle bir şeyleri ortaya çıkartma etkinleşeceği için açık sözlü olayım derken potlar kırmaya başlandı. Dolunaylar gerçekleşirken ekilme anları gelir Yeniaylarda biçilme zamanı olarak birbirini tamamlatır. Kan akışımız dahi değişir biz onu hissedemeyiz. Dolunay ve Yeniay zamanları baskısız geçirmek isteyenler dolunayda tamamlasın Yeniayda başlasınlar. Fikir değişip çok karamsar olduğumuz anlar olacak danışmaktan kaçmazsak dağ aşacağız. Bildiğimizi okuyan değil bildiğimizi paylaşıp kendimizi geliştiren olarak değerlendirip gücümüzü kontrollü kullanıp rahatça hedefimize ulaşabileceğiz. Avukat, Astrolog, Bankacılarla görüşeceksek doğru zamana geçeceğiz. Yeniay geldiğinde hobilere başlanır gündelik işlerin dışında bahar temizliği gibi detaylı işler yapılır. Diyet demeyelim de gelin şuna sağlıklı beslenme diyelim biz çünkü Retro anında kilo almam diyenlerin de zorlandığını düşünürsek iki gram et ayıp örter, çul kabası  aman canım sende ödem onlar diyerek geçiştirdiğimiz latifeleri bir kenara bırakıp ciddi düşünüp başlayıp atacağız kiloları, Yeniay güzellik ile de ilgilidir. Anlaşma ve kontratlar için Yeniay beklenmeli eğer hız kazanması gereken işiniz varsa kişisel haritanıza baktırmanızı öneririm ki risksiz girişim önemli olacak. Her konuda en önemlisi parasal alanda tüm burçlar için ayağımızı yorgana göre uzatmak gereken bir dönem olacak. Beklenmedik harcamalar çıkabilecek ev, tadilat, araç bakımları ya da ödemeleri konusun da, gıda sektöründe birde kozmetikte ihtiyaç ötesine geçebilecek harcamalar yapılabilecek, aman dikkat edelim sonra yaz ayı içindeki planlarımız ertelenebilir.

İyi bir ay geçirmek için her zaman ki gibi ölçülü konuşmaya yerinde adım atmaya bir de kişisel eleştiri alanlarımıza giren her konuya azıcık daha müsemma göstermeye gayret ettik mi Nisan ayı dingin baharı yaşadığımız iç açıcı bir ay olarak gelişmeye devam edecek.

Güzel kalbinizden geçen tüm dilek ve niyetlerin gerçekleşmesi dileğiyle, sevgiyle kalınız.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.