15 – 22 Aralık Burçlar

fal-ad1

Koç Burcu:

Koçlar, Aralığın üçüncü haftasında evvelden kaçırdığı bir iş konusu ya da çok istediği bir duygusal konuyu tekrar değerlendirebilirsiniz. Hukuksal konu gündeminiz de olabilir. Aşama atlayacaksınız. İtiraf ve açıklama yapacaksınız. Aralığın son haftasına giderken ilan edeceğiniz bir başka bir konu daha olacak.

Boğa Burcu:

Aralığın üçüncü haftasında Boğa burcu olarak duygusal konularınız açığa çıkacak. İnanılmaz cazibeli olacaksınız çok takdir göreceksiniz. 18 Aralık güzel bir kar konunuz var, kazanç geliyor. Bir vefasızlık görebilirsiniz.

İkizler Burcu:

İkizler burcu olarak Aralığın üçüncü haftasında değişimleriniz olacak. Sulh olacaksınız ama öncesinde tartışmazsanız tadınız kaçmaz. Risk almamalısınız. Eskiye ait biri haber getirebilir.

Yengeç Burcu:

Aralığın üçüncü haftası yengeçler için değişim haftası olacak. Bazı konuların planını şimdiden belirlemiş olacaksınız. Geçtiğimiz haftaki karmaşalar bu hafta sona eriyor.

Aslan Burcu:

Aralık ayının üçüncü haftası size şans dokunuyor ve görünmez bir el sayesinde bir fırsat sunuluyor sizlere. İddialaşan kişiler işinizi bozabilir dikkat etmeniz gerecek. Polemiğe kapılmayalım.

Başak Burcu:

Başak burcu olarak ayın üçüncü haftasında iş yerinde kıskanıla bilirsiniz. Ayın 10 sil baştan yapmak istediğiniz herşeye yenilik sağlayabileceksiniz. Hafta ortasında bir de bunu deneyim diyerek harekete geçiyorsunuz. Aile konusun da bir sorun oluşacak.

Terazi Burcu:

Terazi burçları ayın üçüncü haftasında aileden bir kazanıma çok sevinecekler. Hata yapan birine karşılık vermeden uzak durun sonrası kendiliğinden açığa kavuşacak. Yalnızlık hissiniz artabilir. Sürpriz etkinlikler tersine dönüştürecek bu durumu. Kredi isteyene onay gelecek ancak gelecek planınıza göre isteyin.

Akrep Burcu:

Akrep burçları olarak ayın üçüncü haftasında çok farklı haberler alacaksınız. Yaşadığınız o anki konulara umursamaz olmanız gerekecek. Bir parasal işe ortaklaşa adım atabilirsiniz. Hayırlı olacak yapın. Dargın olduğunuz biri ile barışacaksınız. Yardımlaşmaya önem verin.

Yay Burcu:

Yaylar ayın üçüncü haftasını biraz gerilim hissedebilirsiniz. Yeni haftada önemli bir konuda unutkanlık yaşayabilirsiniz. Birini dinlemeyerek negatif bir karar alabilirsiniz. Bir yeni dileğinizin oluşumu oluşabilecek. Haksızlık edene aldırmazsanız iyi ki de umursamamışım diyebilirsiniz. Sorulana adil cevap vereceğiniz bir konu olacak.

Oğlak Burcu:

Oğlaklar ayın üçüncü haftasını çok önemli, bir fırsatı değerlendirmeye başlayabilirler. Önemli kişiler ile bağ kurup istediklerini elde edebilecekler. Parasal şansınız oldukça yüksek. Birisi size ufak bir tuzak kurabilir rakipleri göz önünde tutmalılar. Sporcu oğlaklar başarı kazanacaklar.

Kova Burcu:

Kovalar ayın üçüncü haftasında sakin olun ve gaf yapmayın. Ağzımdan çıktı diyebileceğiniz bir şey olmaması bu hafta çok önemli. Yalnız olanlarınıza bir macera çıkacak ve ortaya çıkacak türden olacak.

Balık Burcu:

Balık burçlarının üçüncü haftası geleceğe yönelik iş veya evlilik gelişenleri ağırdan gidebilir. Bir akrabası ile olumsuz bir konu ortaya çıkabilir. Vaat edilen gelmeyebilir. Ufak bir enfeksiyon halin olabilir. İşi parası yerinde olması için yeni yıla kadar büyük gayret verebilir.

fal-ad1

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.