11 Ekim Salı Astroloji Yorumu

fal-ad1

img_2342Değerli, Astroloji Takipçilerimiz,

Umarız, haftanız güzel enerjiler ve olumlu gelişmelerle başlamıştır.

Bu haftanın sonunda; Koç burcunda Ay’ın dünyaya da çok yakın konumda olduğu bir Uranyen Dolunay yaşayacağız. Bu nedenle; ani, beklenmedik ve çok hızlı olayların cereyan edeceği, dikkatli olmamız gereken bir döneme daha giriyoruz. Gerçekten çok yorulduk. Arka arkaya çok zorlandığımız, üzüldüğümüz pek çok olay yaşandı. Biraz daha sabır sevgili astroloji takipçilerimiz. Bunlar gerçekten kadersel süreçler.

Evet; önemli bir Dolunay yaşayacağız, dedik. Bu dolunay ilişkilerde ve olaylarda çok hızlı gelişmeler, başlangıç ve bitişler yaşatacak. Dolunaylarla bir şeyler tamamlanır, biter ya da netleşir. Bu dolunay; çeşitli meteorolojik hareketlilikleri ve doğal olayları da hızlandırır nitelikte gerçekleşecek. Detayları ilerleyen günlerde, ayrıca paylaşmayı planladığımız yazımızdan da takip edebilirsiniz.

Gelelim Mars günü olarak da bilinen Salı gününe;

Ay, tüm gün boyunca Kova burcunda hareketine devam ediyor. Kova burcunun olumlu, kolektif hareketi ön plana taşıyan enerjilerinden yararlanabileceğimiz, birlikte hareket edilen çalışmalarda destek alabileceğimiz bir gündeyiz. Özgürlüğümüz, rutin dışına çıkma isteğimiz yine gündemde olacak.

Merkür etkisiyle de bağımsız, parlak, sıra dışı ve yaratıcı fikirlere oldukça açık durumdayız.

Sabah saatlerinde; Ay – Satürn altmışlık açısının güzel etkilerini alacağız. Sorumluluk ve disiplin gerektiren işlerimizin rahatlıkla altından kalkabileceğimiz, kolay hareket edeceğimiz saatlerdeyiz. Aynı zamanda; aile büyüklerimiz ya da alanında deneyim sahibi tecrübeli kişilerden destek alabiliriz.

Haftanın geneline olduğu gibi, bu güne de Merküryen enerjiler damgasını vuracak. Öğle saatlerinde Merkür – Jüpiter kavuşumu netleşiyor. Bu kavuşum; yoğun bir iletişim trafiği yaşatacak gün içinde… Ayrıca eğitim, hukuk, kısa seyahatler konusunda da güzel etkiler veriyor. Seminerler, birlikte gerçekleştirilecek çalışmalar ve proje sunumları için de oldukça ideal bir zaman dilimi içindeyiz, değerlendirmekte fayda görüyoruz.

Bilgi alış – verişi, öğrenme isteği, bilgi toplama ve iletişim kurma açısından da hem hızlı hem de son derece aktif olacağımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Öğleden sonra; Venüs – Chiron üçgen açısını görüyoruz. Birkaç gündür de bu açımızın etkilerini hissediyoruz zaten… Özellikle problemli her türlü ilişkinin düzeltilmesi, iletişim kurularak ilişkilerin şifalanması adına çok güzel destekler alacağımızı belirtmekte fayda var.

Akşam saatlerinde; Ay -Güneş arasında bir üçgen açı meydana geliyor ve yine değerlendirilmesinde yarar gördüğümüz bir zaman diliminde olacağız. Bu açı; yeteneklerimiz, öz değerlerimiz, potansiyelimiz kapsamında destekliyor bizi… Özgüvenimizi, liderlik özelliklerimizi daha fazla ön plana çıkartabilir ve bu konuda destekler alabiliriz.

img_2344Ay duyguları yani dişil enerjiyi, Güneş ise maddi olanı, gücü ve eril enerjiyi temsil eder. Duygular ve mantık, gerçeklik arasında uyumun, dengenin sağlanacağı, duygularımızı dış dünyaya daha rahat ifade ederek, mantığımızla arasında denge kurabileceğimizi söyleyebiliriz.

Akşamın ilerleyen saatlerinde; Mars – Neptün arasında yine güzel bir açımız gerçekleşiyor. Bu açıyla; empati kurabileceğimiz, yardımsever ve kolektif alanda etkili olabileceğimiz etkiler altındayız. Daha hümanist, şefkatli ve barışçıl duygular hakim olacak üzerimizde. Yalnızca kendimizi değil, yaşadığımız çevre ve evrensel bakış açısıyla hareket ederek, ortamları ve durumları daha yaşanabilir kılmayı amaçlayan çalışmalara önem verebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.