10 Kasım Astroloji Yorumu

fal-ad1

10-kasimDeğerli Astroloji Takipçilerimiz,

Bugün 10 Kasım Perşembe… Büyük Önderimiz Atatürk’ün manevi huzurunda saygıyla eğiliyor, sevgi ve rahmetle anıyoruz.

Ay; gün boyunca Balık burcunda seyrine devam ediyor. Balık burcunda kendimizi daha duygusal, şefkatli, ruhen biraz dağınık hissedebiliriz. Tembellik yapma, içimize kapanma isteği artarken, daha çabuk inanıp, fedakarlık yapma konusunda daha duyarlı olabiliriz.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Ay – Satürn karesi gerçekleşiyor. Gece yarısı belirgin olmakla birlikte bu açı; duygularımızın baskılanacağı, daha resmi, zorlayan, daraltan bir etki bırakacak. Ağırlıklı olarak aile büyükleri ya da bizden yaşça büyük kişilerle iletişimde hassas davranmakta fayda var.

Sabaha karşı etkili olacak Ay – Plüton altmışlık açısı; duygularımızı harekete geçiriyor. 10-kasim-2Ayakta olanlar için, abartılı davranışlar gelişebilir.

Sabah saatlerinde Ay-Güneş üçgeni belirgin hale geliyor. Duygularımız ve mantığımız arasında uyum ve denge sağlayabileceğimiz, kadın – erkek, otorite figürleriyle iyi iletişim kurabileceğimiz zaman dilimindeyiz. Etkili pozisyondaki kişiler, karşı cins, anne – baba ve ikili ilişkilerde güzel destekler alıyoruz. Fikirlerimizi paylaşabilir, yardımlarını alabiliriz.

Öğle saatlerinde Ay – Kiron kavuşumu gerçekleşiyor. Geçmiş tecrübelerimiz ve yaralarımız kendini hatırlatıyor. Acısını hissedebileceğimiz bu yaraları; başkalarının benzer sorunlarına destek olarak şifalandırabiliriz.

10-kasim-3Günün ilerleyen saatlerinde etkisini hissedeceğimiz Ay – Merkür üçgen açısı; yazılı – sözlü iletişim, önemli görüşmeler, sunumlar, duyurularımız ve ilan edeceğimiz konular için oldukça destekleyici bir konumda. Zihnimizin de aktif olacağı bu saatlerde; işlerimize ve iletişimimize daha rahat yoğunlaşabiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.