Harcamalarınızla İlgili Dikkatli Olun

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Tutulmalarla birlikte sert gezegen açılarıyla ilerleyen gökyüzünün etkisinde zaman zaman çok zorlandığımız bir yaz geçirdik. Neptün’lü Dolunay sonrasında da bu yoğunluğun etkisiyle çözülme, bırakma enerjilerini deneyimledik. Biraz içimize döndük; düşündük, karasız ve belirsiz kaldık. Sonbaharın girişiyle birlikte özellikle tutulmanın etkilerini hayatlarımızda somut olarak hissetmeye başlıyoruz. Aslan’daki Güneş tutulması; çok kuvvetli ve etkisi ilkn etepta önümüzdeki yaklaşık bir buçuk yılı etkisi altına alan bir tutulmadır. Önümüzdeki yıl; aynı aksta gerçekleşecek olan tutulmalarla birlikte etkisi çok daha uzun sürecektir.

Haftanın genel değerlendirmesine gelince;

Gökyüzünün iki iyicil gezegeni olarak bilinen Venüs ve Jüpiter; destek açısı dediğimiz sekstil açıyı oluşturuyorlar Cuma günü. Bununla birlikte Venüs yine aynı süreçte Satürn ve Uranüs’le birlikte büyük üçgeni oluşturuyor. Bu nedenle özellikle Cuma günü; haftanın önemli günü ve şanslı etkileri sunuyor!

İleri hareketine dönen Merkür; dün itibariyle Başak burcuna yeniden giriş yaptı. Hafta sonunda bu burçta hareketine devam eden Mars’la yeniden kavuşum gerçekleştiriyor. Birçoğunuzun hatırladığı üzere Retro Merkür ve Mars; Aslan burcunun 28 derecesinde eylül ayının başında bir kavuşum gerçekleştirmişti. Tutulma derecesinde gerçekleşen bu kavuşum sonrasında Başak burcunda bir kez daha buluşuyor iki gezegenimiz. Bu süreçte hareketlerimizde ve sözlerimizde sert, sivri dilli, eleştirel bir tavırdan uzak durmakta fayda var.

Ay; Boğa burcunda ve boşlukta hareketini sürdürüyor ve İkizler burcuna geçiş yapacağı akşam saatlerine kadar boşlukta ilerliyor.

Boğa burcundaki son açısını sabah saatlerinde Venüs’le gerçekleştiren Ay; bu kare açı nedeniyle özellikle ilişkilerin altını çiziyor. İkili ve sosyal anlamda günün belli bir bölümüne de yansıyabilir bu gergin açı.

Boğa’nın temalarını boşlukta biraz da ağır ve sakin enerjilerle ilerlemeye çalışarak hissedeceğimiz bir gündeyiz. Elimizdeki işlere yönelmek, fazla hareket etmek de istemeyeceğimiz bir süreç gelişebilir. Harcamalarla ilgili dikkatli olmakta fayda var.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.